reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Witam. Ja dziś wizyta ale zwykła. Zaraz po pracy. Tez już czuję ruchy. Najpierw przez 2-3 tygodnie takie napieranie. A teraz i kopniaczki czasem delikatne. Mąż jak przyłożył głowę to mówił że czuł na policzku że się przesunęło.
Ja za wyprawka już się rozglądam. Mam upatrzony wózek i fotelik. Poluje na używany wózek. Jak się uda to kupie używkę jak nie to nowy. Foteliki nowy. Byłam właśnie w sklepie 8*. Doradzili i mamy wybrany.
Po woli kolekcjonuje drobiazgi. Czasem jakiś ciuch w lumpie upoluje czasem na vinted.
Bez szaleństw bo już 2 dzieci odchowana więc wiemy co musi być a i tak kwota przyprawia mnie o zawrót głowy. Fakt że nic nie mam. A i wśród znajomych albo też w drodze dzieci albo już duże więc nie mam od kogo dostać czy odkupić.
 
Hej
Dzisiaj zaczął mi się 11 tydzień ciąży od tygodnia miałam lekkie uklucia w podbrzuszu ale od wczoraj mam mocne uciski i uczucie ciągnięcie po prawej stronie . Dzisiaj w nocy jak mi się chciało siku też wstałam z takim przeszywającym bólem. Nie krwawie jedynie ciągle mnie tam coś uciska czasami dosyć mocno czy macie tak czasami lub miałyście? Nie wiem czy dzownic do lekarza ale się trochę boję czy to tak szybko zaczęła mi się macica rozciągać 🙁
 
Czy w takim razie ktoś jest jeszcze nadal płaski jak ja czy już wszystkie macie brzuszki? 😅 Kurcze ja z synem pamoetam miałam malusi brzuch i każdy mówił gdzie ty masz tą ciążę itd. A synek normalnie waga 3.5 kg 😊 brzuch miałam późno, może w 5 mies zaczęlo być coś widać. Teraz póki co nic a nic nie widać 😒🤔
 
Czy w takim razie ktoś jest jeszcze nadal płaski jak ja czy już wszystkie macie brzuszki? 😅 Kurcze ja z synem pamoetam miałam malusi brzuch i każdy mówił gdzie ty masz tą ciążę itd. A synek normalnie waga 3.5 kg 😊 brzuch miałam późno, może w 5 mies zaczęlo być coś widać. Teraz póki co nic a nic nie widać 😒🤔
Ja to mam jak betoniarka bęben 🤣🤣🤣🤣
 
u mnie w zasadzie nie widać jako tako brzuszka, tylko tyle co niektóre spodnie cisną, ale to chyba przez zwiększony obwód w talii [emoji3] a brzuch jak leżę na plecach płaski, jak stoję minimalnie odstaje
 
Ja już mam brzuszek. Ciężko ukryć już ciążę. Ale zawsze miałam. Dziś 13t5d.
Blizna po poprzednich CC tylko ciągnie albo boli gdy raptownie się ruszę lub kaszle. A tak ok jest. Nic nie boli.
 
Hej
Dzisiaj zaczął mi się 11 tydzień ciąży od tygodnia miałam lekkie uklucia w podbrzuszu ale od wczoraj mam mocne uciski i uczucie ciągnięcie po prawej stronie . Dzisiaj w nocy jak mi się chciało siku też wstałam z takim przeszywającym bólem. Nie krwawie jedynie ciągle mnie tam coś uciska czasami dosyć mocno czy macie tak czasami lub miałyście? Nie wiem czy dzownic do lekarza ale się trochę boję czy to tak szybko zaczęła mi się macica rozciągać 🙁
Przeszywającego nie mam, ale od czasu do czasu np wczoraj miałam takie lekkie bóle, skurcze po jednej stronie, ale takie delikatne.
 
Nie ma przeciwwskazan co do hybrydy, jedynie do porodu powinnaś zostawić jeden paznokiec niepomalowany, lub pomalowany bezbarwnym, poniewaz zakladają na palec bodajze pulsoksymetr który przez kolor czasem moze nie łapać.
Cześć dziewczyny! Piszecie o farbach do włosów, a co z hybrydami na paznokcie?
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z L4? Dziś mnie mocno wkurzyli w pracy i się zastanawiam nad wcześniejszym. Przez ten stres ciągniecie i kłucie w brzuchu cały dzien sie utrzymuje, co jeszcze bardziej mnie nastają negatywnie. Jesli pójdę na l4 od połowy miesiąca, to bedą sie liczyć 3 średnie wypłaty PEŁNE z miesiecy przed L4 czy cos stracę na tym? ( np. Wynagrodzenie za polowe czy jak?)😒
 
Do góry