reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
jutro mam z om 14 ale z usg-2dni, ale juz zamiast tego zaproponowali mi potrójny test przesiewowy i nie wiem czy w ogóle się decydować... trochę za późno znalazłam miejsce gdzie by mi te prenatalne zrobili (nie mieszkam w Polsce)
Pamiętam kochana... WTurcji, tak? Kurcze, wiesz co, szczerze to nie wiem na co bym się zdecydowała. Jeśli stoisz dobrze finansowo to chyba dla spokoju zrobiłabym Nifty pro. Wiem, że jesteś młoda i nie ma w rodzinie przyoadkow chorób, niestety to nie daje żadnej gwarancji. Wszystko zależy od tego jak spokojna się czujesz. Jeśli czujesz się ok, to możesz dla większej pewności wykonać ten test przesiewowy. Ciezko cokolwiek doradzić bo sama nie wiem co bym zrobila...
 
Pamiętam kochana... WTurcji, tak? Kurcze, wiesz co, szczerze to nie wiem na co bym się zdecydowała. Jeśli stoisz dobrze finansowo to chyba dla spokoju zrobiłabym Nifty pro. Wiem, że jesteś młoda i nie ma w rodzinie przyoadkow chorób, niestety to nie daje żadnej gwarancji. Wszystko zależy od tego jak spokojna się czujesz. Jeśli czujesz się ok, to możesz dla większej pewności wykonać ten test przesiewowy. Ciezko cokolwiek doradzić bo sama nie wiem co bym zrobila...
na nifty pro się raczej nie zdecyduję, a ten potrójny test przesiewowy to praktycznie jak prenatalne hmm najchętniej zrobiłabym tylko usg genetyczne i z głowy, a jakby coś było nie tak to dalej byśmy działali,, póki co na usg widziałam małego ziemniaka [emoji1787] jakość obrazu niestety nie zachwyca, a chciałbym zobaczyć takiego małego człowieczka jak wy na prenatalnych
 
na nifty pro się raczej nie zdecyduję, a ten potrójny test przesiewowy to praktycznie jak prenatalne hmm najchętniej zrobiłabym tylko usg genetyczne i z głowy, a jakby coś było nie tak to dalej byśmy działali,, póki co na usg widziałam małego ziemniaka [emoji1787] jakość obrazu niestety nie zachwyca, a chciałbym zobaczyć takiego małego człowieczka jak wy na prenatalnych
A nie możesz się kochana umówić gdzieś jeszcze na szybko na usg genetyczne? Przecież to na pewno nie działa na zasadzie, że dokładnie w 13+6 dzidzius osiąga ten rozmiar, który sprawi, że badanie niektórych parametrów będzie niemożliwe... Myślę, że 2-3 dni nie zrobi jakiejś wielkiej różnicy... Przypomnij mi... Nie miałaś usg 1 trymestru?
 
A nie możesz się kochana umówić gdzieś jeszcze na szybko na usg genetyczne? Przecież to na pewno nie działa na zasadzie, że dokładnie w 13+6 dzidzius osiąga ten rozmiar, który sprawi, że badanie niektórych parametrów będzie niemożliwe... Myślę, że 2-3 dni nie zrobi jakiejś wielkiej różnicy... Przypomnij mi... Nie miałaś usg 1 trymestru?
miałam zwykłe usg już chyba 3 razy [emoji28] ostatnie w zeszłym tygodniu,, właśnie najgorsze jest to, że szukamy i znaleźć nie możemy 🥲 może jeszcze się uda, ale jak nie to nie, przecież co ma być to będzie
 
reklama
Cześć Dziewczyny, nadrobiłam, ufff 😅

My po urlopie, wracamy do rzeczywistości i cywilizacji, teraz będę już na bieżąco 😅

Jutro mam prenatalne, ciekawe czy będzie widać płeć, bardzo bym już chciała wiedzieć 🤭 mimo, ze co do wyprawki to jedynie ubranka i przewijak muszę kupić 😂 później planuje zakup nowej, lekkiej spacerówki

@Kassiurro ja też czasem czuje 😉 rozmawiałam z koleżanką i ona w trzeciej ciąży tez czuła ruchy już w 12 tc wiec jest to możliwe 😉

Co do brzucha, mnie tez wywaliło niezle 🙈 ukryć już ciężko 😅

A jak wyglada sytuacja z tym zamkniętym wątkiem? 🤔 @Lusia04?
Mogłybyśmy się podzielić zdjęciami domków naszych fasolek 🙊😅 bo tu na zbiorczym trochę słabo 😬
 
Do góry