reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny ja oszaleje, znowu dzisiaj śluz podbarwiony krwią taką pomarańczową :( ja już nie wiem co mam myśleć... 😖 Najpierw mnie zemdliło, później sraczka i ten śluz z pomarańczową krwią i to drugi raz już taka sama sytuacja. Jestem w trakcie odstawiania proga myślicie że to przez to? Ciąża po iv, miałam krwiaka który się wchłonął podobno...
 
Dziewczyny ja oszaleje, znowu dzisiaj śluz podbarwiony krwią taką pomarańczową :( ja już nie wiem co mam myśleć... 😖 Najpierw mnie zemdliło, później sraczka i ten śluz z pomarańczową krwią i to drugi raz już taka sama sytuacja. Jestem w trakcie odstawiania proga myślicie że to przez to? Ciąża po iv, miałam krwiaka który się wchłonął podobno...
Szyszka na pewno wszystko jest dobrze, nie potrzebnie sie stresujesz, tyle co zrobiłaś badania prenatalne, szyjka macicy jest mocno ukrwiona wystarczy że pęknie jakieś naczynko i może być delikatne plamienie. Jeżeli nie masz silnych boli brzucha, nie są to krwawienia to nic złego się nie dzieje.
 
Szyszka na pewno wszystko jest dobrze, nie potrzebnie sie stresujesz, tyle co zrobiłaś badania prenatalne, szyjka macicy jest mocno ukrwiona wystarczy że pęknie jakieś naczynko i może być delikatne plamienie. Jeżeli nie masz silnych boli brzucha, nie są to krwawienia to nic złego się nie dzieje.
No brzuch nie boli, jedynie co to mnie zemdliło ale to pewnie przez rozwolnienie bo ja tak mam... Kurde jakby nie mogło być normalnie 🥺😣 boję się bo chce donosić tą ciążę... Tyle lat się staraliśmy
 
No brzuch nie boli, jedynie co to mnie zemdliło ale to pewnie przez rozwolnienie bo ja tak mam... Kurde jakby nie mogło być normalnie 🥺😣 boję się bo chce donosić tą ciążę... Tyle lat się staraliśm

No brzuch nie boli, jedynie co to mnie zemdliło ale to pewnie przez rozwolnienie bo ja tak mam... Kurde jakby nie mogło być normalnie 🥺😣 boję się bo chce donosić tą ciążę... Tyle lat się staraliśmy
Na pewno wszystko jest dobrze, jakie leki teraz przyjmujesz? I który to jest teraz tydz?
 
Zresztą przy rozwolnieniu, może być większe napięcie mięśni i wtedy łatwo o pęknięcie naczynka, ja naprawdę Cię rozumie, sama ciągle mierze się z plamieniami, najpierw krwiak, potem polip doczesnej, później z blizny po c.c. Plamienie od brązowych, różowych po czerwone, zresztą wszystkie moje ciąże były z plamieniami lub krwawieniem 😅Nie można dać się zwariować z jednej strony internet daje nam duże możliwości informacyjne a z drugiej sieje zamęt w głowie 😉
 
Na pewno wszystko jest dobrze, jakie leki teraz przyjmujesz? I który to jest teraz tydz?
Progesteron 150mg (3x50 podjezykowo) i 300mg (3x100 dopochwowo) lekarz od 8 sierpnia mi zmniejszył dawkę o połowę bo tak to brałam po dwie tabletki... No dzisiaj równy 12 tydzień, kurde najgorsze jest to, że jakbym mogła na pstryk zachodzić w ciążę to może byłoby mi lżej a tu tyle czasu, kasy, zdrowia i innych wyrzeczeń żeby mieć bobasa i takie coś co chwilę wychodzi...
 
Progesteron 150mg (3x50 podjezykowo) i 300mg (3x100 dopochwowo) lekarz od 8 sierpnia mi zmniejszył dawkę o połowę bo tak to brałam po dwie tabletki... No dzisiaj równy 12 tydzień, kurde najgorsze jest to, że jakbym mogła na pstryk zachodzić w ciążę to może byłoby mi lżej a tu tyle czasu, kasy, zdrowia i innych wyrzeczeń żeby mieć bobasa i takie coś co chwilę wychodzi...
To jesteś nadal dosc mocno obstawiona lekami, więc bez stresu z maluszkiem wszystko dobrze 🙂🙂🙂
 
reklama
Do góry