reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Też uważam, że to najfajniejsza grupa na tym forum 🥰
Miałam termin na 13 marca i co?
27 luty wyszedł,
ale Forum za nic nie zmienię.
Jak czasem dziewczyny kombinują na innych jak tu sobie poimprezować, zostawić dziecko I jak oszukać męża 😉 ( ogólnie napisałam, nie konkretnie, chodzi mi o ogólny wydźwięk ) to wolę rozmawiać z Wami, gdzie zawsze troska o dziecko jest na pierwszym miejscu.
A ten mój przyspieszony poród to podobno przez pełnię księżyca. Cała ciąża była wzorcowo książkowa. Dzień przed porodem miałam wizytę i było pięknie, umówiona kolejna za 2 tyg. I zawiozłam syna na basen na 21.00. A sama spacerowałam po nocy z psem pod tym świecącym księżycem, aż Medi skończy trening. Wgapiałam się w księżyc jak zaczarowana...
O północy zaczęlam rodzić.
Na IP lekarka: Przed terminem? Pełnia dziś. Często tak mamy przy pełni.
Czy poród to nie kosmiczne wydarzenie?
Sceptyczna jestem do takich przesądów...
Ale 🤔
Ponoc tak jest z tą pełnią 😃 ja leżałam w miejskim od 28 lutego bo liczyli ze Nastka może sama wyjdzie. Osobiście nigdy do tego szpitala nie wrócę, jak uda mi się zajść w drugą ciążę to będę dążyć aby to był Biziel lub MSW. Bo koło mnie w Żninie lub w Szubinie to nie ma co rodzić, tam dopiero opieka zerowa.
 
reklama
Mamusie dziewczynek. Podglądam Wasze stylówki.
Moja próba ubrania Melanii po dziewczęcemu 🤭
Lata ubierania chłopca zrobiły swoje 🤭🤭🤭
😂😂😂 mój też dzisiaj na szaro
i też ma ta zabawkę 😂
ja tam lubię stonowane kolory piękna jest 🥰 i spódniczka w serduszka jest więc jest 👍
oczywiście jak zwykle czapka kłuje w głowę na spacerze
 
Mamusie dziewczynek. Podglądam Wasze stylówki.
Moja próba ubrania Melanii po dziewczęcemu 🤭
Lata ubierania chłopca zrobiły swoje 🤭🤭🤭
Wygląda cudnie 😍Spódniczka jest....i to jaka ładna na dodatek:)
Wygoda najważniejsza....niby pięknie w sukienkach i takich tam ale co z tego jak moja ma wiecznie sukienkę pod szyją bo tak się kręci....więc żeby się nie udusiła to na co dzień leginsy i body a sukienki na wyjątkowe okazje:)
 
Dziewczyny, a kiedy planujecie wrócić do pracy?
ja byłam ostatnio na tzw. rozmowie powrotnej, było ok. czekają na mnie. za 2 mce będę już w pracy... ale u nas następuje zmiana - tatuś zajmie się małą przez 3mce. jakbym miała dać ją do niani czy do żłobka to chyba zostałabym dłużej w domu
To super, że tata będzie z małą. Przynajmniej nie będziesz się tak zamartwiać. Ja wracam w kwietniu ale już myślę jak to będzie. Czeka mnie szukanie nianii, będzie potrzebna na kilka m- cy a od września przyszłego roku młody do żłobka. Generalnie dobrze mi w domu i nie chce mi się nawet myśleć o pracy, chociaż ją uwielbiam.....
 
reklama
ja się zastanawiałam właśnie nad xlaner xmove, bo u mnie takie wiejskie tereny, leśne ścieżki, szutrowe i betonka zamiast asfaltu no i ponoć najlepszy cięższy wózek i pompowane koła, czytałam też sporo opinii i w sumie to nie było tam nic o tych wadach co piszesz. ale ostatecznie wybrałam Tutis Uno+ 2w1, bardzo lekki, duże koła - to było must have na ten teren, ale też się obawiałam bo to nowy model Tutisa i nie było dużo opinii, ale dobrze trafiłam, naprawdę świetnie wygląda i dobrze się prowadzi po prostu sam płynie
Link do: Tutis Uno - Wózek Głęboko-Spacerowy
No dlatego też go kupiłam bo u mnie przed domem to droga taka że inny wózek nie mógłby dać rady....bratowa miała wcześniejszy model xlandera i wychowała 3 dzieci na nim....Czytałam też wcześniej opinie o nim przed zakupem i niby wszytko ok...dopiero jak ten okazał się taki to zaczęłam szukać i znalazłam też opinie ludzi którzy mieli ten sam problem co ja....i reklamacja polegała na nasmarowaniu wózka...i tak co miesiąc odsyłali go...więc sami smarujemy i byle do przodu...ale teraz na pewno nie kupiłabym go ponownie....nie za taką kasę....A co też dziwnego było z nim w upały....jak pojeździłam po słońcu to później tak strzelał , że dziecko wybudzał....na moje pytanie co z tym zrobią odpisali , że może materiał z którego wykonano wózek tak działa na słońcu i nie wiedzą co z tym zrobić....no to kurde to jest wózek do jazdy w pochmurne dni i deszczowe...masakra!!!!
 
Do góry