reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No właśnie te rozmiarówki to loteria 😁. W jednym sklepie zawyżają w drugim zaniżają i bądź tu mądry 🤷‍♀️😁. Lili ostatnio dostała bodziaki od babci, kupione w pepco :), rozmiar 74, próbowałam jej dziś założyć, ale tak strasznie opięte, że miała ja na sobie ostatni raz 🙈.
oj tak z pepco nie kupuje już beznadziejna pstrokacizna i rozmiary z kosmosu, niby z bio bawełny a sztywne jak nie wiem co 🙄
 
Ja też już biorę większe, zawsze można podwinąć i wygląda to estetycznie 👌😉, a 2 tyg później okazuje się że ubranko w sam raz 😁.
taaa nie u nas chyba bym musiała na 10 razy podwinać
oprócz pinokio i newbie to wszystkie mają rękawy za długie znacznie
albo nie dziecko krótkie ręce na w sumie to dobrze nie będzie złodziejem 😜😂 jedno zmartwienia mniej!
 
No właśnie te rozmiarówki to loteria 😁. W jednym sklepie zawyżają w drugim zaniżają i bądź tu mądry 🤷‍♀️😁. Lili ostatnio dostała bodziaki od babci, kupione w pepco :), rozmiar 74, próbowałam jej dziś założyć, ale tak strasznie opięte, że miała ja na sobie ostatni raz 🙈.
Zgadzam się, z pepco młoda nosi na 80 i są akurat. 74 z h&m to bodziaki są luźne, za to ma śpiochy z puchatkiem i są akurat, ze smyka bodziaki są na 74 i są ok, i lubie je bo rosną z dzieckiem. A jeszcze mam ciuchy z 5.10.15 bo blisko mam sklep, to tam już wgl, spodnie na 80 akurat a koszulka luźna a to komplet 😂
 
Lili właśnie w biodrach dużo rzeczy na styk, a rękawy można podwijac tak na 3 razy 😁😁. Jak pracowałam w przedszkolu to faktycznie dużo dzieci miało taką budowę gdzie ciężko było dopasować odzienie 😊😁. Więc zobaczymy jak to będzie z nią dalej 😅
Moja ma poślad i udo za mną, że musieliśmy z pampersów 3 na 4 przejść bo już ją gumy obcierały 😂 więc moja już jest nietypowa. Plus te stopy wielkie jak płetwy (też po mamie 😂) że co dostała skarpety to za małe. Jedynie mój brat chyba domyślił się i kupił większe bo jego dzieciaki też miały duże stopy 😂
 
oj tak z pepco nie kupuje już beznadziejna pstrokacizna i rozmiary z kosmosu, niby z bio bawełny a sztywne jak nie wiem co 🙄
Ostatnio skusiłam się z bawełny organicznej na kopertowego bodziaka, i śpiochy bo nie dość że były naprawdę ładne to jeszcze materiał idealny. Odkupiły grzechy poprzedników z pepco, po body muszę jechać jeszcze jedno takie samo bo naprawdę pięknie wykończone, jak z Zary ono wyglądało, serio. Może dodam zdjęcie później, bo obecnie są w nowej kolekcji może się ktoś skusi.
 
masz prawo do dwóch pół h przerw 187 kp jak więcej niż 6h
od 4h pół h przerwy
mniej niż 4h wcale
teraz rozumiem z poprzedniego wpisu że chcesz tylko na 4h zrozumiałam że na 6h 🤷🏻‍♀️ nie wiem czemu
A to myślałam, że trzeba minimum 6h pracować by mieć tą przerwę. Bo z drugiej strony, kto się zgodzi na pracownika, który po 3,5 h wychodzi z pracy 🤪
 
reklama
Do góry