reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyna która ja założyła wyswietla się jako gość i nie można wejść na jej profil wiec chyba dlatego się usunęła. Nie wiemy
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) Gratuluję Wam bardzo pozytywnych testów i dzieciątek, które nosicie w brzuchu :) Ja akurat jestem listopadową mamą 2021, jestem właśnie w 8 miesiącu i już w sumie "za chwilę" rodzę :) Ale w ciąży zaskoczyło nas sporo różnych rzeczy (to nasze pierwsze dziecko), dlatego postanowiliśmy z moim partnerem stworzyć profil na Instagramie - cobytutaj_pl - właśnie o ciąży. Niedawno zaczęliśmy, ale już opowiadałam sporo o badaniach które miałam (krzywa cukrowa, nadciśnienie, tarczyca, itp) i też np. o wyborze wózka, a teraz powoli będę pokazywać wyprawkę :) Może któraś z Was będzie chciała skorzystać z naszych doświadczeń i tego, co nas zaskoczyło w ciąży. Jeśli macie ochotę - bardzo Was do nas zapraszam :)
 
Trzymam kciuki za wizytę!

Właśnie też tak myślę , słabo bo 30 września jadę na 4 dni w Karkonosze i wolałabym w razie co mieć już kartę ciąży 🙄
O to w moje rejony się wybierasz 😊
Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie o szczepieniu się na grypę teraz w I trymestrze? Lub może znacie opinie swoich lekarzy. Zastanawiam się właśnie nad tym, rok temu się zaszczepiłam jakoś we wrześniu/październiku i myślałam też o tym roku
Ja się na grypę nie szczepie, ale z tego co mi się o uszy biło to lepiej w pierwszym trymestrze się nie szczepić. A najlepiej zapytać swojego lekarza, bo pewnie też nie gazdy lekarz ma takie samo zdanie.
Witaj 😘 a co się sprawdza jeśli chodzi o wózki? Bardzo mnie to interesuje bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwagę 🤷‍♀️
To zależy kto co potrzebuje. Dla mnie to obowiązkowo pompowane koła i wielka gondola. Waga dla mnie nie gra roli bo nigdzie się po schodach z wózkiem nie tarabanie. Ja mam wózek po poprzednich córkach Baby Design Husky i jestem z niego mega zadowolona. Już trzecie dziecko będzie w nim jeździć i ani razu nic się nie popsuło.
Dziewczyny nawet wczoraj nie miałam głowy się odezwać. U mnie taki szok na wizycie u ginekokoga. Na USG lekarz uwidocznil 2 pecherzyki, podejrzenie ciazy blizniaczej. 😱 W przyszły poniedziałek idę potwierdzić.
Wow to niezłe zaskoczenie, gratulacje 😍


Trzymam mocno kciuk za dzisiejsze wizyty ✊✊✊ oby były same dobre wiadomości.

Ja dzisiaj po dwutygodniowej przerwie zaprowadziłam małą do przedszkola. Niestety czas adaptacji się skończył i musiałam w drzwiach ją zostawiać, aż mi serce pękło 😞 Jakoś bardziej wrażliwa chyba przez te hormony się zrobiłam.
 
reklama
O to w moje rejony się wybierasz 😊

Ja się na grypę nie szczepie, ale z tego co mi się o uszy biło to lepiej w pierwszym trymestrze się nie szczepić. A najlepiej zapytać swojego lekarza, bo pewnie też nie gazdy lekarz ma takie samo zdanie.

To zależy kto co potrzebuje. Dla mnie to obowiązkowo pompowane koła i wielka gondola. Waga dla mnie nie gra roli bo nigdzie się po schodach z wózkiem nie tarabanie. Ja mam wózek po poprzednich córkach Baby Design Husky i jestem z niego mega zadowolona. Już trzecie dziecko będzie w nim jeździć i ani razu nic się nie popsuło.

Wow to niezłe zaskoczenie, gratulacje 😍


Trzymam mocno kciuk za dzisiejsze wizyty ✊✊✊ oby były same dobre wiadomości.

Ja dzisiaj po dwutygodniowej przerwie zaprowadziłam małą do przedszkola. Niestety czas adaptacji się skończył i musiałam w drzwiach ją zostawiać, aż mi serce pękło 😞 Jakoś bardziej wrażliwa chyba przez te hormony się zrobiłam.
O a skad jesteś? My już od czerwca planujemy taki wypad tylko miałam zdobywać szczyty a będę pewnie spacerowac po Karpaczu;)
 
Do góry