reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Zgadzam się- każdy ma różne doświadczenia. Ja do mojej dr chodzę prywatnie i od początku jestem bardzo zadowolona. Ona pracuje w ICZMP - to państwowa placówka i nigdy nie spotkałam się z czymś negatywnym. Nawet w zeszłym roku gdy bylam tam w związku z poronieniem i to było dla mnie bardzo trudne to wszyscy podchodzili empatycznie i złego słowa nie powiem. Napewno tez duzo zależy na kogo się trafi...
Tak oczywiście, to zależy na kogo się trafi, ja akurat miałam pecha i to mnie zraziło..a prywatnie chodząc z czymś takim się nie spotkałam...tam jestem traktowana jak jajeczko dosłownie, i mi to pasuje :)
 
reklama
Tak oczywiście, to zależy na kogo się trafi, ja akurat miałam pecha i to mnie zraziło..a prywatnie chodząc z czymś takim się nie spotkałam...tam jestem traktowana jak jajeczko dosłownie, i mi to pasuje :)
Niestety prywatnie też można kiepsko trafić. Kilka razy zdarzyło mi się iść do specjalisty za sporą kasę a wizyta trwała 3 min i nic nie wnosiła.
 
O kurcze to kawał dzieciaka 😉👍 a rodziłaś naturalnie czy CC? Ja się boję że będę zmuszona do CC 😐 bo też mi grozi duży chłopak, chociaż w 23 tyg ważył mniej niż twoja dzidzia, ale ponoć cukrowe dzieci rosną najbardziej w 3 trymestrze
W pierwszej ciąży miałam cukrzycę i młody urósł od 22 do 25 tygodnia 800gram. Później przy diecie nie rosl już tak szybko ale jednak szybciej niż każde inne dziecko. Teraz już na starcie młody wyprzedza więc będzie duży.
 
W pierwszej ciąży miałam cukrzycę i młody urósł od 22 do 25 tygodnia 800gram. Później przy diecie nie rosl już tak szybko ale jednak szybciej niż każde inne dziecko. Teraz już na starcie młody wyprzedza więc będzie duży.
No ja właśnie że względu na cukrzycę trochę panikuję, o ile pamiętam to na ostatnim USG lekarz mówił mi że waga jest ok, ale na wcześniejszym badaniu był troszkę utyty 😅 ale to było minimalnie według ginekologa, bo ja oczywiście panika że już za duży jest 😋
 
W pierwszej ciąży miałam cukrzycę i młody urósł od 22 do 25 tygodnia 800gram. Później przy diecie nie rosl już tak szybko ale jednak szybciej niż każde inne dziecko. Teraz już na starcie młody wyprzedza więc będzie duży.
I jaka była waga końcowa?? Mój pierwszy syn 3900g i to bez cukrzycy 🙈
 
reklama
Do góry