reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Hej 🙂
A skąd pewność że nie masz owulacji?
Moja siostra zaszła w ciąża karmiąc piersią 🙈 i sie okresu nie doczekała 😂
Teraz naprawdę mam nadzieję że była, ale przez ostatnie miesiące nie było - u mnie karmienie ma taki efekt. Teraz młody je trochę więcej normalnych rzeczy i po obserwacji widziałam że coś się dzieje u mnie w końcu, mam nadzieję że hormony naprawdę ruszyły :)
 
reklama
U mnie raczej nic nie ruszyło 🙄 co prawda były dni że czułam podbrzusze, że coś się dzieje. Ale nie wiem co to było. Testy owulacyjne negatywne cały czas, śluzu nie mam prawie w ogóle... oczywiście ten cykl może być bezowulacyjny. Jak narazie jestem w 19dc. Podejrzewam, że okres przyjdzie koło 4 października.
 
Hej 🙂
A skąd pewność że nie masz owulacji?
Moja siostra zaszła w ciąża karmiąc piersią 🙈 i sie okresu nie doczekała 😂

Pewności się pewnie nigdy nie ma, ale czasem jednak tak jest - u mnie dopiero 6 miesięcy po odstawieniu pojawił się okres, a karmiłam 3 lata więc według mnie szansa na ciąże była by w tym czasie bardzo mała. Koleżanka strasznie chciała rok po roku i kp tandem - więc od razu po 6 tygodniach porodu można powiedzieć, że się starali. Po 1.5 roku zaczęła ograniczać kp ale też to nic nie dało, jak dostawiła zaszła od razu więc oczywiście KP nie jest metodą antykoncepcji, ale może różnie działać
 
Pewności się pewnie nigdy nie ma, ale czasem jednak tak jest - u mnie dopiero 6 miesięcy po odstawieniu pojawił się okres, a karmiłam 3 lata więc według mnie szansa na ciąże była by w tym czasie bardzo mała. Koleżanka strasznie chciała rok po roku i kp tandem - więc od razu po 6 tygodniach porodu można powiedzieć, że się starali. Po 1.5 roku zaczęła ograniczać kp ale też to nic nie dało, jak dostawiła zaszła od razu więc oczywiście KP nie jest metodą antykoncepcji, ale może różnie działać
Niestety. Co więcej większość moich znajomych nie planujących kolejnego dziecka miało normalne cykle już na 3-4 miesiące po porodzie a te chcące (w tym ja) dalej czekają rok i dłużej 😂
 
synek właśnie skończył 16 miesięcy a pierwszy okres dostałam 2 września. Nie wiem jak z owulacja. Pobolewanie jajników mam co jakiś czas, śluz płodny też mam. Przed tą pierwsza miesiączka po porodzie też miałam śluz płodny ale czy była owulacja to nie wiem.

Tez czekałam na okres bardzo, bo chciałam dzieci rok po roku, ale niestety będzie większa różnica.

Dodam że okres mi wrócił mimo że ostatnio więcej karmię niż wczesniej.
Kiedy po KP ruszyły Ci owulacje ? Ja czekam i czekam i na razie nic. Miałam wrazenie że coś się działo kilka dni temu, zobaczymy za dwa tygodnie czy pojawi się w końcu okres

A tak w ogóle, cześć, jestem Kasia i mam 12 miesięcznego synka :)
 
To ile nas jest tych "starających się o rodzeństwo", nie licząc tych mam którym już się udało ;) ? Ja mam syna 14 lat i teraz czekam na pozytywny wynik testu ale to jeszcze kawałek do testowania ;)8-)
 
To ile nas jest tych "starających się o rodzeństwo", nie licząc tych mam którym już się udało ;) ? Ja mam syna 14 lat i teraz czekam na pozytywny wynik testu ale to jeszcze kawałek do testowania ;)8-)
Ja sie zgłaszam 🙂 u nas synek 8 lat. Z mężem baliśmy się że duża różnica wieku będzie itp, a widzę że u Ciebie jeszcze większa. I aktualnie nie wiem na co czekam, choć chyba bardziej na okres. Odstawiłam właśnie plastry, ale wątpię czy miałam owulację w tym cyklu. Czasami coś mnie bolało raz z jednej strony, a raz z drugiej. Choć testy owulacyjne cały czas są negatywne. I męża mam jedynie na weekendy. Także tylko wtedy możemy podziałać 😉
 
To ile nas jest tych "starających się o rodzeństwo", nie licząc tych mam którym już się udało ;) ? Ja mam syna 14 lat i teraz czekam na pozytywny wynik testu ale to jeszcze kawałek do testowania ;)8-)

Nie boisz się tak dużej różnicy wieku?
Mnie to najbardziej przeraża - u nas 10 i 6 lat, więc będzie minimum 11 i 7 lat różnicy
 
reklama
U mnie dziś negatywny, ale okresu dalej brak. Dobrze, że lekarz w poniedziałek. A testy owulacyjne żeby było zabawniej dalej pozytywne
 
Do góry