reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Plukanki raczej są bezpieczne, Nie wypijasz przecież tego.

Niby tak bywa z tsh, ze tarczyca wchodzi w reakcje z hcg i mogą być różne skoki albo w górę albo w dół. U mamyginekolog jest o tym artykuł, najważniejsze przyjmować leki i być pod stała kontrola lekarza
Dzieki, poszukam artykulu:) tez o tym cos slyszalam, ale mimo wszystko lekarz w szoku
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z apetytem? Ja od kilku dni nie jestem w stanie normalnie zjeść... na nic nie mam ochoty jedynie z rana jakiś banan ewentualnie jakąś małą kanapka, ale jak tylko zjem to mam jakieś dziwne uczucie jakby przejedzenia?
 
mi wszystko smierdzi.. nie moge nic zjesc za bardzo, wczoraj mialam ochote na pierogi to zjadlam 3 sztuki i juz mnie naciagalo na wymioty i mialam uczucie prZepelnienja, a zaraz juz odczuwalam glod.. ogolnie ciagle chodze „glodna” bo bardzo malo je mimo ze sie naprawde staram…
 
Maz właśnie kanapki sobie robił do pracy a ja przesadnie czuje te kanapki, smierdzi mi i zaczynam mieć wyczulony wech hi, czyli chyba powoli jakis objaw ciazy:-)
 
Hej dziewczyny 😊 Jestem w 6 tygodniu, byłam u lekarza jak było 5+1, był widoczny pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, kolejną wizytę mam w środę, mam nadzieję, że będzie wtedy widać już coś więcej ❤️ Oprócz większej senności, zmęczenia i bólu piersi nie miałam do tej pory innych objawów. Teraz się trochę zmartwiłam, bo się rozchorowałam, katar, duszący kaszel i gorączka, od dzisiaj jestem na L4 od lekarza rodzinnego i trochę martwię się chorobą, czy na tym etapie nie będzie miała wpływu na dziecko 😞
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 Jestem w 6 tygodniu, byłam u lekarza jak było 5+1, był widoczny pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, kolejną wizytę mam w środę, mam nadzieję, że będzie wtedy widać już coś więcej ❤️ Oprócz większej senności, zmęczenia i bólu piersi nie miałam do tej pory innych objawów. Teraz się trochę zmartwiłam, bo się rozchorowałam, katar, duszący kaszel i gorączka, od dzisiaj jestem na L4 od lekarza rodzinnego i trochę martwię się chorobą, czy na tym etapie nie będzie miała wpływu na dziecko 😞
Witaminy, a lekarz przepisal ci coś na to przeziębienie?logiczne ze się martwisz ja też bym się martwiła ale musisz się kurować i myslec ze będzie dobrze.
 
Do góry