reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wy o mdlosciach mówicie, mnie wczoraj wszystkie zapachy drażniły a dziś mi to przeszło ale staram się nie mysles negatywnie bo to nie pomoże
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 ostatnio mało się udzielam ale jestem pogrążona w chorobach. Noce nieprzespane, w dzień nie dużo lepiej. Mam już dosyć. We wrześniu była aż 6 dni w przedszkolu. W tym teraz drugi antybiotyk, a młodsza cały czas zasmarka i oczywiście gorączka tylko w nocy co by sobie człowiek za dużo nie odpoczął. Najstarszą też zaczyna rozkładać, ale ona na szczęście już sama się ogarnia. Jestem zmęczona, na nic nie mam siły o chodzę jak bomba zegarowa 😔
Dzisiaj o 16:40 mam pierwszą wizytę, więc zdenerwowanie sięga zenitu.
oj kochana, wspolczuje :( mam nadzieje, ze to szybko minie..zdrówka zyczę ! ?<3
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) Ja dziś ciągle analizuję mdłości, niby jakieś są, ale zdecydowanie mniejsze. Jeśli się będę stresować to w poniedziałek podjadę do ginekologa na usg😬
Aga nie stresuj sie tyle, to nie pomaga ani Tobie ani Dzidzi. Powinnas duzo odpoczywac a nie chodzic zestresowana :)
 
oj kochana ja tak mam. jeden dzien wymiotuje cały, innego moge jesc wszystko, na trzeci jesc mi sie nie chce albo mam zachcianki..dziwne to :p
Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś❤ Wszędzie pełno artykułów o objawach, jakie są, kiedy się zaczynają, ale już znaleźć informację, że mogą przychodzić i odchodzić to cud😐 Ale próbuję sobie tłumaczyć, że tak już miałam i na samym początku były mdłości, a potem nie, a potem dwa razy większe. Wolałabym się trochę dziś pomęczyć, byłabym spokojniejsza😉
 
Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś❤ Wszędzie pełno artykułów o objawach, jakie są, kiedy się zaczynają, ale już znaleźć informację, że mogą przychodzić i odchodzić to cud😐 Ale próbuję sobie tłumaczyć, że tak już miałam i na samym początku były mdłości, a potem nie, a potem dwa razy większe. Wolałabym się trochę dziś pomęczyć, byłabym spokojniejsza😉
moja Mama np przy 3 ciazach nie miała zdanych mdłosci ani nic...takze nie denerwuj sie niczym ;) tylko szczescie i duzo odpoczynku pomoze :)
 
Dokładnie mowie to samo ale teraz mdłości brak ale myślę sobie ze sa kobiety ktore nie maja takich objawow a rodza zdrowe dzieci:-)
dokładnie! nie ma co wariować. Ja juz powoli przestałam ciagle o tym myslec, staram sie duzo odpoczywac i słuchac swojego organizmu...jak chce spac to spie, jak chce cos zjesc to jem itp :) i to pomaga :)
 
reklama
Do góry