reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dlatego trochę się tą wiadomością stresuje. Próbuje więcej odpoczywać, ale zobaczymy jak to będzie 🤷‍♀️
To dobrze,że odpoczywasz,dobrze że podchodzisz do tego poważnie. W ten sposób zrobisz wszystko co możesz dla Dzieciaczków:) Ja się oszczędzałam tak czy siak, choć nie było problemów z ciążą. Poważnie wzięłam sobie do serca że jest to ciąża wysokiego ryzyka. Obowiązki nad domem i starsza córka przejął w znacznej mierze mój mąż..i ja właśnie wierzyłam że to ma sens że mam wpływ na sytuację:) trzymam mocno kciuki i żebyś jak najdłużej wytrwała :*
 
Niestety, w ciąży bliźniaczej mamy przerąbane, zupełnie nie wiadomo co się może wydarzyć. My właśnie szpitalujemy, bo jedna z dziewuch się odchudza i nie chce rosnąć… a wszystko wyglądało bajecznie, ciąża jest 2k2o. Nic nam nie pozostaje chyba jak być dobrej myśli i na siebie i bąble uważać.
 
Niestety, w ciąży bliźniaczej mamy przerąbane, zupełnie nie wiadomo co się może wydarzyć. My właśnie szpitalujemy, bo jedna z dziewuch się odchudza i nie chce rosnąć… a wszystko wyglądało bajecznie, ciąża jest 2k2o. Nic nam nie pozostaje chyba jak być dobrej myśli i na siebie i bąble uważać.
Nie przejmuj się🤗 ja zaraz zaczynam 29 tydzień tez już od 2 tygodni w szpitalu🥴 z 2k2o ryzyko jest minimalne wiec miejmy nadzieje ze to chwilowe i zaraz wszystko wróci do normy🥰
 
Niestety, w ciąży bliźniaczej mamy przerąbane, zupełnie nie wiadomo co się może wydarzyć. My właśnie szpitalujemy, bo jedna z dziewuch się odchudza i nie chce rosnąć… a wszystko wyglądało bajecznie, ciąża jest 2k2o. Nic nam nie pozostaje chyba jak być dobrej myśli i na siebie i bąble uważać.
A w którym jesteś tygodniu? Ciąża bliźniacza mnie mega stresuje od samego początku…
 
Nie przejmuj się🤗 ja zaraz zaczynam 29 tydzień tez już od 2 tygodni w szpitalu🥴 z 2k2o ryzyko jest minimalne wiec miejmy nadzieje ze to chwilowe i zaraz wszystko wróci do normy🥰
O co chodzi z tym 2k2o? 😃 Ja dzisiaj 18tydzien, o dziwo od kilku dni znowu się dobrze czuje

Edit: olśniło mnie z tym 2k2o 😂 efekty ciazy haaha, ja tez mam bliźniaki 2k2o
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasieńko a czemu leżycie?
U mnie niestety jest 1k2o i od 12 tygodnia różnica między dziewczynkami. Niestety zdiagnozowali nam suigr ( zahamowanie wzrostu) naszczescie nie całkowite u jednej z dziewczyn 🥺 Ryzyko było ze do 26 tygodnia się zatrzyma i nie da rady ale nasza wojowniczka ku zaskoczeniu wszystkich lekarzy dalej rośnie ( powolutku ale rośnie ) i rozwija się prawidłowo. W połowie 26 tygodnia podjęliśmy decyzje ze zostanę w szpitalu do rozwiązania i tak już mija 2 tydzień a dziewczynki dalej dzielnie walczą. Obecie mamy prawie 600g różnicy i myślimy ze jak jeszcze powalczą to będzie ok 1 kg różnicy ale już się tym nie martwię najważniejsze żeby jeszcze chociaż dwa tygodnie dały radę i podrosły 🤗
 
Do góry