reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny poradzicie co dobrego na przeziębienie ból gardła 🙏 wiem ze nie wszystko można …. Gorączkę mam zażyłam paracetamol pije sok z cebuli i pije herbatę malinowa może miałyście jakieś tabletki czy spraya do gardła które brałyście lub bierzecie 🙂🙏
 
reklama
Hej dziewczyny poradzicie co dobrego na przeziębienie ból gardła 🙏 wiem ze nie wszystko można …. Gorączkę mam zażyłam paracetamol pije sok z cebuli i pije herbatę malinowa może miałyście jakieś tabletki czy spraya do gardła które brałyście lub bierzecie 🙂🙏
mi pomogło mleko , czosnek, miód i troszkę masła ale nie każdy to lubi , miód nie do gorącego mleka 😁😊 i płukanie gardła solą ale to dla mnie tragedia muszę nos zatkać 🤣🤣
 
W wakacje bylam troche przeziebiona
To mleko z miodem pilam
Posmarowalam tez gardlo vickiem ale potem okazalo sie z w ciazy lepiej tego nie stosowac
Teraz zrobilam dla moich chlopakow ale w sumie sama tez pije kieliszek dziennie
Napoj z korzenia imbiru,kurkumy,cytryna,miod
Duzo zdrowka!
 
Cześć dziewczynki, jak tam rośniecie? Wszystko dobrze? 💙
U nas dzisiaj 20+2 i chyba od tygodnia czuję małą ❤️ puka od środka 🥰 za to od 3 dni boli mnie podbrzusze 🙄 jak leżę to wszystko jest super, ale chodząc to niestety boli a właściwie ciągnie całym dołem albo od boku do podbrzusza... Niestety 3 dni temu moja babcia (po udarze, więc średnio sprawna) przewróciła się i musiałam jej pomóc wstać, więc podejrzewam, że mogłam się trochę naciągnąć..
 
Cześć dziewczynki, jak tam rośniecie? Wszystko dobrze? 💙
U nas dzisiaj 20+2 i chyba od tygodnia czuję małą ❤️ puka od środka 🥰 za to od 3 dni boli mnie podbrzusze 🙄 jak leżę to wszystko jest super, ale chodząc to niestety boli a właściwie ciągnie całym dołem albo od boku do podbrzusza... Niestety 3 dni temu moja babcia (po udarze, więc średnio sprawna) przewróciła się i musiałam jej pomóc wstać, więc podejrzewam, że mogłam się trochę naciągnąć..


u mnie dziś już 23+1 i dzidzia czasem już boleśnie kopnie 😅 brzuch po intensywnyn dniu często twardnieje i czuję się tak niekomfortowo, dlatego dużo leżę i odpoczywam, a mało chodzę 😊

pewnie ci przejdzie, odpoczywaj jak tylko możesz 🤗
 
u mnie dziś już 23+1 i dzidzia czasem już boleśnie kopnie 😅 brzuch po intensywnyn dniu często twardnieje i czuję się tak niekomfortowo, dlatego dużo leżę i odpoczywam, a mało chodzę 😊

pewnie ci przejdzie, odpoczywaj jak tylko możesz 🤗
Staram się jak najwięcej leżeć, ale martwi mnie przy okazji szyjka. W tamtym tyg okazało się, że ma tylko 27mm 🙄 za tydzień wizyta a ja dzisiaj jakoś już sama z siebie zaczęłam nastawiać się na pessar. Lekarz powiedział, że może być taka przez łyżeczkowanie w lutym, ale też nie musi. Narazie nic z tym nie robimy, czekamy do kolejnego pomiaru i przy okazji połówkowe ❤️ osiwieje..
 
Hej dziewczyny poradzicie co dobrego na przeziębienie ból gardła 🙏 wiem ze nie wszystko można …. Gorączkę mam zażyłam paracetamol pije sok z cebuli i pije herbatę malinowa może miałyście jakieś tabletki czy spraya do gardła które brałyście lub bierzecie 🙂🙏
ja stosuję homeopatyczne np. hoscilococinum, i sporo witamin , nebulizacje
 
Cześć Dziewczyny :) podpowiedzcie mi proszę, czy partner którejś z Was robił diagnostykę zanim udało Wam się zajść w ciąże i miał morfologię prawidłowych plemników poniżej 4%?
 
Czdsc Dziewczyny, ja mam termin na marzec:) chciałam Was zaoytac czy szczepiliscie lub będziecie sur szczepirc w trakcie ciąży na covid? U nas wszyscy namawiają...... jakoś się boję.. po
 
reklama
Cześć dziewczynki, jak tam rośniecie? Wszystko dobrze? 💙
U nas dzisiaj 20+2 i chyba od tygodnia czuję małą ❤️ puka od środka 🥰 za to od 3 dni boli mnie podbrzusze 🙄 jak leżę to wszystko jest super, ale chodząc to niestety boli a właściwie ciągnie całym dołem albo od boku do podbrzusza... Niestety 3 dni temu moja babcia (po udarze, więc średnio sprawna) przewróciła się i musiałam jej pomóc wstać, więc podejrzewam, że mogłam się trochę naciągnąć..
Cześć dziewczynki, jak tam rośniecie? Wszystko dobrze? 💙
U nas dzisiaj 20+2 i chyba od tygodnia czuję małą ❤️ puka od środka 🥰 za to od 3 dni boli mnie podbrzusze 🙄 jak leżę to wszystko jest super, ale chodząc to niestety boli a właściwie ciągnie całym dołem albo od boku do podbrzusza... Niestety 3 dni temu moja babcia (po udarze, więc średnio sprawna) przewróciła się i musiałam jej pomóc wstać, więc podejrzewam, że mogłam się trochę naciągnąć..
Hej! ☺️
U nas 23+1
Ogolnie dobrze sie czuje ale zmeczenie szybciej mnie dopada
Jak wiecej porobie to pozniej odczuwam bol w podbrzuszu,jest tez twardy
Wiec wtedy klade sie i odpoczywam 🙂
Ruchy czasami sa juz mocniejsze ale jeszcze bardzo rzadkie
We wtorek mam wizyte u lekarza
A w poniedzialek badania
Krew,mocz,glukoze
Podobno 2 h trzeba u nich siedziec ☹️Trzeba byc na czczo i badaja co godzine
Oj bedzie mi ciezko tyle wytrzymac🙄ktoras z Was miala juz to badanie? 💙
 
Do góry