reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po wizycie. Tak jak mówiłam poroniłam😥😞😥😞 ból rozrywa mi serce, psychika tym razem osłabła strasznie. Żałuję, że w sobotę poszłam na usg i tak poroniłabym i tak, a przynajmniej nie zobaczyłabym bijącego serduszka😥
Nie ma dobrego pocieszenia w takim momencie.. przykro mi bardzo, trzymaj się jakoś. Tulę Cię mocno 😢
 
Jestem po wizycie. Tak jak mówiłam poroniłam😥😞😥😞 ból rozrywa mi serce, psychika tym razem osłabła strasznie. Żałuję, że w sobotę poszłam na usg i tak poroniłabym i tak, a przynajmniej nie zobaczyłabym bijącego serduszka😥
Nie powinnaś sobie nic wyrzucać. Miałaś słaby przyrost bety, pewnie zarodek był wadliwy. To by się wydarzyło bez względu na wszytsko. Strasznie mi przykro.
Poronienie zawsze rozrywa serce na strzępy, ale nie wiem jakim cudem my dzielne dziewczyny jakoś składamy je do kupy i walczymy dalej.
Pozwól sobie na żałobę, kochałaś swoją kropkę całym sercem masz prawo do lez.
 
reklama
Test zrobiłam po dodatniej becie żeby zobaczyć czy coś będzie widać :)
I było? Mój test wygląda tak.. w czwartek albo piątek pójdę na betę ;) czekam jak na szpilkach po tylu niepowodzeniach..
 

Załączniki

  • IMG_20211011_142616.jpg
    IMG_20211011_142616.jpg
    574,6 KB · Wyświetleń: 110
Do góry