reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak krwawie, ciemna krew jak przy miesiączce. Dzisiaj już nie mam skurczy i bóli. Miałam od soboty 20 do wczoraj do 23 skurcze silne ze slabszymi na przemian. Już ubrana czekam na wyjazd do lekarza (w moim stanie nawet ubranie się dzisiaj to jak wejście na szczyt jakiejś góry😞 płaczę od rana i nie mogę zrozumieć czemu się nie uparłam i dalej leków nie brałam, mogłam zapytać jesZcze innego lekarza - ale już po jabłkach😥).
😥 Co Ty biedna musisz teraz przeżywać. Trzymam kciuki by jednak maluch był silny i zaskoczył nasze forum ✊✊
 
Tak krwawie, ciemna krew jak przy miesiączce. Dzisiaj już nie mam skurczy i bóli. Miałam od soboty 20 do wczoraj do 23 skurcze silne ze slabszymi na przemian. Już ubrana czekam na wyjazd do lekarza (w moim stanie nawet ubranie się dzisiaj to jak wejście na szczyt jakiejś góry😞 płaczę od rana i nie mogę zrozumieć czemu się nie uparłam i dalej leków nie brałam, mogłam zapytać jesZcze innego lekarza - ale już po jabłkach😥).
Nie zadręczaj się! Też pewnie był posłuchała lekarza. Trzymam kciuki z całych sił!
 
Tak krwawie, ciemna krew jak przy miesiączce. Dzisiaj już nie mam skurczy i bóli. Miałam od soboty 20 do wczoraj do 23 skurcze silne ze slabszymi na przemian. Już ubrana czekam na wyjazd do lekarza (w moim stanie nawet ubranie się dzisiaj to jak wejście na szczyt jakiejś góry😞 płaczę od rana i nie mogę zrozumieć czemu się nie uparłam i dalej leków nie brałam, mogłam zapytać jesZcze innego lekarza - ale już po jabłkach😥).
✊✊🍀
 
Tak krwawie, ciemna krew jak przy miesiączce. Dzisiaj już nie mam skurczy i bóli. Miałam od soboty 20 do wczoraj do 23 skurcze silne ze slabszymi na przemian. Już ubrana czekam na wyjazd do lekarza (w moim stanie nawet ubranie się dzisiaj to jak wejście na szczyt jakiejś góry😞 płaczę od rana i nie mogę zrozumieć czemu się nie uparłam i dalej leków nie brałam, mogłam zapytać jesZcze innego lekarza - ale już po jabłkach😥).

Trzymam ogromne kciuki oby wszystko okazało się czymś innym niż poronieniem ✊✊✊
 
Hej, dzwonili że zapłodniło się 6 z 9 komórek, ale 3 jeszcze się aktywują. Czy któraś tak miała że jeszcze komórki się podzieliły z czasem? Bo dzisiaj embriolog mówił że te 3 jeszcze obserwują ale nie wiem czy sobie robić jakies nadzieje z tego
Ja mam nawet z 7 dnia blastke 😍 będzie dobrze, trzymam kciuki 😘✊
 
reklama
W sensie nie wiem czy dobrze napisała- 6 sir prawidłowo zapłodniło a 3 jeszcze nie maja po 2 jądra więc to taki etap po 1 dobie
Ja po pierwszej dobie miałam tylko info o zapłodnieniu, też zapłodnionych zostało 6 komórek. Na pewno ktoś z kliniki się odezwie w dalszym etapie ;) i pamiętaj że brak wiadomości to dobra wiadomość 😍
 
Do góry