reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej! ☺️
U nas 23+1
Ogolnie dobrze sie czuje ale zmeczenie szybciej mnie dopada
Jak wiecej porobie to pozniej odczuwam bol w podbrzuszu,jest tez twardy
Wiec wtedy klade sie i odpoczywam 🙂
Ruchy czasami sa juz mocniejsze ale jeszcze bardzo rzadkie
We wtorek mam wizyte u lekarza
A w poniedzialek badania
Krew,mocz,glukoze
Podobno 2 h trzeba u nich siedziec ☹️Trzeba byc na czczo i badaja co godzine
Oj bedzie mi ciezko tyle wytrzymac🙄ktoras z Was miala juz to badanie? 💙


u mnie dziś 23+3, będę miała krzywą cukrową w następny piątek i też się zastanawiam, czy uda mi się tyle wytrzymać, bo niestety do tej pory po przebudzeniu muszę szybko cos zjeść, inaczej mam odruch wymiotny 😅 no ale mam nadzieję, że się uda

daj znać po jak było 😇
 
reklama
Hej! ☺️
U nas 23+1
Ogolnie dobrze sie czuje ale zmeczenie szybciej mnie dopada
Jak wiecej porobie to pozniej odczuwam bol w podbrzuszu,jest tez twardy
Wiec wtedy klade sie i odpoczywam 🙂
Ruchy czasami sa juz mocniejsze ale jeszcze bardzo rzadkie
We wtorek mam wizyte u lekarza
A w poniedzialek badania
Krew,mocz,glukoze
Podobno 2 h trzeba u nich siedziec ☹️Trzeba byc na czczo i badaja co godzine
Oj bedzie mi ciezko tyle wytrzymac🙄ktoras z Was miala juz to badanie? 💙
Ja miałam robioną krzywą cukrową na początku ciąży 🙂 do przeżycia, ale było mi ciężko wypić ten roztwór. Są smakowe, ale musisz sobie sama kupić w aptece, jest cytrynowa i pomarańczowa. Najpierw pobierają krew na czczo, potem pijesz roztwór i potem po 1h i 2h pobierają krew 🙂 weź sobie książkę do czytania to zleci Ci szybko, albo po prostu przeczytasz Internet w telefonie wzdłuż i wszerz 🤣
 
Dziewczyny niestety nie udalo mi sie 😖
Wypilam dosyc szybko i po 20 mi zwrocilam😞
Nie wiem jak to bede musiala drugi raz zrobic bo teraz juz jestem swiadoma
Jutro mam lekarza zobacze co mi powie 😕
Mialam ze ze soba wode
Moglam wziac dwa łyki
Ale juz nawet do tego momentu nie dotrwalam
A potem ni powiedzieli ze nastepnym razem jak przyjde moge przed napic sie troszke wody(nie okreslili ile,a ja tez tak sie zle czulam ze nie spytalam) ale przypuszczam ze tez odrobinke
 
Dziewczyny niestety nie udalo mi sie 😖
Wypilam dosyc szybko i po 20 mi zwrocilam😞
Nie wiem jak to bede musiala drugi raz zrobic bo teraz juz jestem swiadoma
Jutro mam lekarza zobacze co mi powie 😕
Mialam ze ze soba wode
Moglam wziac dwa łyki
Ale juz nawet do tego momentu nie dotrwalam
A potem ni powiedzieli ze nastepnym razem jak przyjde moge przed napic sie troszke wody(nie okreslili ile,a ja tez tak sie zle czulam ze nie spytalam) ale przypuszczam ze tez odrobinke
Spróbuj sobie w aptece kupić smakową - może to Ci pomoże. Czytałam, że niektóre dziewczyny do cytrynowej sobie jeszcze wciskają cytrynę i to piją, zapytaj czy tak możesz 🙂 co do smakowych to jest cytrynowa i pomarańczowa.
 
Dziekuje🙂
Moze rzeczywiscie bedzie inny troche ten smak!
Dziewczyny niestety nie udalo mi sie 😖
Wypilam dosyc szybko i po 20 mi zwrocilam😞
Nie wiem jak to bede musiala drugi raz zrobic bo teraz juz jestem swiadoma
Jutro mam lekarza zobacze co mi powie 😕
Mialam ze ze soba wode
Moglam wziac dwa łyki
Ale juz nawet do tego momentu nie dotrwalam
A potem ni powiedzieli ze nastepnym razem jak przyjde moge przed napic sie troszke wody(nie okreslili ile,a ja tez tak sie zle czulam ze nie spytalam) ale przypuszczam ze tez odrobinke
Ja w pierwszej ciąży tez zwymiotowałam, pielęgniarka rozrobiła mi ja w kubeczku takim malutkim plastkowym, ze była aż gęsta i piekła w gardło. Lekarz nie kazał mi robić drugi raz. A w drugiej ciąży kupiłam cytrynową i inna pielęgniarka rozrobiła mi na dwa takie małe kubeczki i wypiłam bez żadnego problemu, jak taki słodki napój. W tej ciąży jeszcze nie robiłam, ale się w ogóle nie obawiam, tylko koniecznie cytrynowa i trochę więcej wody.
 
reklama
Do góry