reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej lutowe Mamusie🥰
Jak u Was wyglada sytuacja z wyprawka? Czy juz sie rozgladacie? Kupujecie?
Z jednej strony jeszcze niby mamy troche czasu a z drugiej strasznie szybko leca ki te dni!😬
Ja mam termin na 21.02 i nie mam kompletnie nic 😉 w najbliższym czasie nie planuje jeszcze nic kupować 😉 rozglądam się, wrzucam do koszyków online i na tym koniec. Nie mam jeszcze parcia ani potrzeby żeby kompletować wyprawkę 😊
 
reklama
Ja mam termin na 21.02 i nie mam kompletnie nic 😉 w najbliższym czasie nie planuje jeszcze nic kupować 😉 rozglądam się, wrzucam do koszyków online i na tym koniec. Nie mam jeszcze parcia ani potrzeby żeby kompletować wyprawkę 😊
Ja mam termin na 31 stycznia więc coś już zaczęłam kupować, ale bez jakiegoś strasznego szału. Chciałabym mieć początkiem grudnia już wszystko kupione, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę 🙂
 
Ja mam termin na 31 stycznia więc coś już zaczęłam kupować, ale bez jakiegoś strasznego szału. Chciałabym mieć początkiem grudnia już wszystko kupione, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę 🙂
Ja mam o tyle dobrze, że tonę ubranek będę mieć po siostrzenicy i nie kupię po prostu nic 😊 mała miała tyle ubranek (sama kupiłam jej ponad połowę 😛) że wystarczy mi do 2 roku życia 😂 a resztę mam zamiar zacząć kompletować grudzień - styczeń 😉
 
Hej lutowe Mamusie🥰
Jak u Was wyglada sytuacja z wyprawka? Czy juz sie rozgladacie? Kupujecie?
Z jednej strony jeszcze niby mamy troche czasu a z drugiej strasznie szybko leca ki te dni!😬
Nie mam nic jeszcze, no może oprócz wózka po starszym synu do odkopania gdzieś na strychu. Się okaże czy się nadaje do użytku 😁 Fotelik samochodowy będziemy kupować na Black Friday, zawsze mają jakieś ciekawe promocje w Osiem Gwiazdek.

A reszta... Nie mam parcia na kupowanie ubranek i innych bibelotów, mimo że to pierwsza dziewczynka w rodzinie i nie mamy totalnie nic dziewczęcego. Ale przy trzecim dziecku jak pomyślę o tych rzeczach do torby szpitalnej to robi mi się słabo i odkładam to w czasie 🙈
 
Witam , czy spotkała sie któraś z dziewczyn z nieprawidłowym badaniem połówkowy ze u dziecka wykryto zmianę o mieszanym echu za żołądkiem na wysokości nadnercza ? Poza tym wszystko w porządku. Dziecko rozwija sie prawidłowo tylko lekarz zauważył ta zmianę i czeka mnie badanie rezonansem ale dopiero w 28 tygodniu .
 
Hej! Jestem mamá z grudniowek 2020 i styczniowek 2013 😉 Chcialam Wam wszystkim pogratulowac bobaskow pod serduchem ❤️ Przychodze z pytaniem czy sa tu jakies dziewczyny z Krakowa, chetne na bezplatna sesje zdjeciowa ciazowa na koniec grudnia/poczatek stycznia. Moj m jest fotografem i w tym terminie bedziemy w Polsce i chcialby zrobic sesje zdjeciowa na Rynku. Jak ktoras jest chetna niech mi napisze na priv. Buziaki 😘
 
Hej lutowe Mamusie🥰
Jak u Was wyglada sytuacja z wyprawka? Czy juz sie rozgladacie? Kupujecie?
Z jednej strony jeszcze niby mamy troche czasu a z drugiej strasznie szybko leca ki te dni!😬
ja już mam łóżeczko używane jak nowe, kosz Mojżesza tak samo , parę ciuszków na 50 , 56 i 62 , dwie pary kombinezonów , ocieplacz do nosidełka jakbym miała teraz wszystko kupić bym się nie wypłaciła 🙈 troszkę ciuszków dostałam od sąsiadki ale już jest lżej ❤ malutka ważyła we wtorek 680g w 24+3 tc 🥰 Kaja 😘
 
reklama
Do góry