reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

U nas będzie Józefina ❤️

Mam pytanie, macie jakieś fajne, sprawdzone firmy z ubrankami? Przy chłopakach stawiałam na Tesco, bardzo odpowiadały mi ich ciuchy, a teraz nie zdążyłam niczego już tam kupić i sama nie wiem w co uderzać 🙈

Głównie chodzi mi o to, żeby była dobra jakościowo bawełna, nie rozciągały się wszerz czy też nie przesuwały szwy 😃
 
reklama
U nas będzie Józefina ❤️

Mam pytanie, macie jakieś fajne, sprawdzone firmy z ubrankami? Przy chłopakach stawiałam na Tesco, bardzo odpowiadały mi ich ciuchy, a teraz nie zdążyłam niczego już tam kupić i sama nie wiem w co uderzać 🙈

Głównie chodzi mi o to, żeby była dobra jakościowo bawełna, nie rozciągały się wszerz czy też nie przesuwały szwy 😃
Kwestia tego ile chcesz wydać. Ja generalnie bardzo polecam i sama stawiam na Carters, Gap i Next. Wypróbowane przez siostrę. Podobno lupilu jest całkiem niezłe a co do pepco to wiadomo, że cena idzie w parze z jakością 😉
 
U nas będzie Józefina ❤️

Mam pytanie, macie jakieś fajne, sprawdzone firmy z ubrankami? Przy chłopakach stawiałam na Tesco, bardzo odpowiadały mi ich ciuchy, a teraz nie zdążyłam niczego już tam kupić i sama nie wiem w co uderzać 🙈

Głównie chodzi mi o to, żeby była dobra jakościowo bawełna, nie rozciągały się wszerz czy też nie przesuwały szwy 😃
Ja bardzo lubiłam w tesco ubranka, teraz myślałam o smyku, na razie nic jeszczę nie kupiłam 😅😅
 
ja już mam łóżeczko używane jak nowe, kosz Mojżesza tak samo , parę ciuszków na 50 , 56 i 62 , dwie pary kombinezonów , ocieplacz do nosidełka jakbym miała teraz wszystko kupić bym się nie wypłaciła 🙈 troszkę ciuszków dostałam od sąsiadki ale już jest lżej ❤ malutka ważyła we wtorek 680g w 24+3 tc 🥰 Kaja 😘
Ja mam wszystko po 3 latku i w sumie nie muszę kupować nic 😆 ale coś kupie bo tyle pieknych rzeczy jest
Baaa..tylko na przecenach :) Np nowy becik. Otulacz do fotelika..
I W sumie jedna rzecz już mam.. Bujaczek uzywany elektryczny za 10f.. Grosze to wzięłam😆

U mnie kochane 25+4
To 4 bobo, chłopak :) takze Witam się😁


Mam nadzieje że wam zdrowie dopisuje. Mnie wlasnie zgaga męczy :/
I od paru dni na zwolnieniu ze czasu na forum nie mam🤣
Ale potrzebne. Zaś mam problem ze spojeniem:(
 
Ja mam wszystko po 3 latku i w sumie nie muszę kupować nic 😆 ale coś kupie bo tyle pieknych rzeczy jest
Baaa..tylko na przecenach :) Np nowy becik. Otulacz do fotelika..
I W sumie jedna rzecz już mam.. Bujaczek uzywany elektryczny za 10f.. Grosze to wzięłam😆

U mnie kochane 25+4
To 4 bobo, chłopak :) takze Witam się😁


Mam nadzieje że wam zdrowie dopisuje. Mnie wlasnie zgaga męczy :/
I od paru dni na zwolnieniu ze czasu na forum nie mam🤣
Ale potrzebne. Zaś mam problem ze spojeniem:(
To zawsze trochę money w kieszeni 😁😁 u mnie dzisiaj 25+4 , mała szaleje dzisiaj rano zaczyna coraz mocniej kopać aż mi wszystko lata w brzuchu 🤣🤣 ale i tak to lubię ❣ zostało mi do kupienia komody dwie , jedna na ciuchy druga na pierdolami typu nożyczki, patyczki itd. I torba na kółkach do szpitala i trochę rzeczy do szpitala chciałabym już do 34 tc mieć już ogarnięte wszystko chociaż do szpitala bo ciuszków to na razie mam a na 50-56 to może z miesiac pochodzi i kupuje już częściej na 62 😁 przydałby mi się bliżej primark tam są tak piękne rzeczy 😍😍😍
 
Ja mam wszystko po 3 latku i w sumie nie muszę kupować nic 😆 ale coś kupie bo tyle pieknych rzeczy jest
Baaa..tylko na przecenach :) Np nowy becik. Otulacz do fotelika..
I W sumie jedna rzecz już mam.. Bujaczek uzywany elektryczny za 10f.. Grosze to wzięłam😆

U mnie kochane 25+4
To 4 bobo, chłopak :) takze Witam się😁


Mam nadzieje że wam zdrowie dopisuje. Mnie wlasnie zgaga męczy :/
I od paru dni na zwolnieniu ze czasu na forum nie mam🤣
Ale potrzebne. Zaś mam problem ze spojeniem:(
a co się stało ze spojeniem? 🥺
 
U nas będzie Józefina ❤️

Mam pytanie, macie jakieś fajne, sprawdzone firmy z ubrankami? Przy chłopakach stawiałam na Tesco, bardzo odpowiadały mi ich ciuchy, a teraz nie zdążyłam niczego już tam kupić i sama nie wiem w co uderzać 🙈

Głównie chodzi mi o to, żeby była dobra jakościowo bawełna, nie rozciągały się wszerz czy też nie przesuwały szwy 😃
szczerze na początek jak nie kupuje nie wiadomo z czego pepco , kik (mają małe rozmiary 50 , 56 duzy plus ) i na vinted jest tyle pięknych ciuszków i za grosze można kupić :) a tak to Lidl też są okej tylko tam rozmiarówka jest zawyżona 62 wygląda na 68 więc trzeba patrzeć :) dziecko cały czas rośnie więc na pierwsze 3 msc ja nie kupuję tak dużo zawsze można dokupić 😊
 
To zawsze trochę money w kieszeni 😁😁 u mnie dzisiaj 25+4 , mała szaleje dzisiaj rano zaczyna coraz mocniej kopać aż mi wszystko lata w brzuchu 🤣🤣 ale i tak to lubię ❣ zostało mi do kupienia komody dwie , jedna na ciuchy druga na pierdolami typu nożyczki, patyczki itd. I torba na kółkach do szpitala i trochę rzeczy do szpitala chciałabym już do 34 tc mieć już ogarnięte wszystko chociaż do szpitala bo ciuszków to na razie mam a na 50-56 to może z miesiac pochodzi i kupuje już częściej na 62 😁 przydałby mi się bliżej primark tam są tak piękne rzeczy 😍😍😍
Primark. Oj tak 😍
Ja mam maly u siebie a w Belfascie jest wielgachny na kilka poziomów to tam to jest wybór ale nie dam rady chodzić. :(
Dziś jade do lekarza wiec abym doszla i usiadla lol
Zamawiam dużo online do odbioru w sklepie😂
I pomyslec ze jeszcze 2.5tyg temu jezdzilam na rowerze lol....

Relaksyna tak rozluźnia że po kilkuminutowym chodzeniu musze usiąść bo wszystko ciagnie do dołu.. Jakby tez miesnie dna miednicy byly słabe. Dziwne to wszystko bo poza ciaza duzo ćwiczę i jestem bardzo aktywna.. Może za bardzo 🤣 albo starość. To juz 4 ciąża. W. Dwóch pierwszych nie miałam tak. I w domu tez duzo sie Oszczędzam, nie stoje długo.. Siedze.. Leżę bo jak przedobrze. To potem zdycham :(
Na dodatek mam juz wielgachny brzuch wiec prędzej o pare tygodni odczuwam wiele Dolegliwości z tym Związanych ale wody w normie. Na razie

Kochana torbe to ja też zamierzam szybko naszykować. Ostatni poród mialam w 36tyg. Dziecie 3380.
Ale tez przez to ze bede zdechlak i chce mieć spokojna głowę z instrukcją dla Męża

Na pierwsze 3 m nie warto duzo kupować. Bo dokupić mozna zawsze. Dzis nie ma z tym problemu 😆
Ja mnóstwo ciuszkow nadostawałam i Połowy nie zalozylam bo dziecko w mig wyroslo albo wiele zalozylam raz 😆 u mnie trzecci synek tyl np. 1700g na miesiąc wiec dosc szybko wyrastał 🤣🤣🤣

I mój chłopak też szaleje jakby miejsca mu brakowało 🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Primark. Oj tak 😍
Ja mam maly u siebie a w Belfascie jest wielgachny na kilka poziomów to tam to jest wybór ale nie dam rady chodzić. :(
Dziś jade do lekarza wiec abym doszla i usiadla lol
Zamawiam dużo online do odbioru w sklepie😂
I pomyslec ze jeszcze 2.5tyg temu jezdzilam na rowerze lol....

Relaksyna tak rozluźnia że po kilkuminutowym chodzeniu musze usiąść bo wszystko ciagnie do dołu.. Jakby tez miesnie dna miednicy byly słabe. Dziwne to wszystko bo poza ciaza duzo ćwiczę i jestem bardzo aktywna.. Może za bardzo 🤣 albo starość. To juz 4 ciąża. W. Dwóch pierwszych nie miałam tak. I w domu tez duzo sie Oszczędzam, nie stoje długo.. Siedze.. Leżę bo jak przedobrze. To potem zdycham :(
Na dodatek mam juz wielgachny brzuch wiec prędzej o pare tygodni odczuwam wiele Dolegliwości z tym Związanych ale wody w normie. Na razie

Kochana torbe to ja też zamierzam szybko naszykować. Ostatni poród mialam w 36tyg. Dziecie 3380.
Ale tez przez to ze bede zdechlak i chce mieć spokojna głowę z instrukcją dla Męża

Na pierwsze 3 m nie warto duzo kupować. Bo dokupić mozna zawsze. Dzis nie ma z tym problemu 😆
Ja mnóstwo ciuszkow nadostawałam i Połowy nie zalozylam bo dziecko w mig wyroslo albo wiele zalozylam raz 😆 u mnie trzecci synek tyl np. 1700g na miesiąc wiec dosc szybko wyrastał 🤣🤣🤣

I mój chłopak też szaleje jakby miejsca mu brakowało 🤣
ile bym dała za primark jak pracowałam w UK to była dla mnie nagroda za ciężka pracę. Jeździłam do Leeds i byłam w Manchesterze a rzeczy mam do teraz a już mija prawie z 6 lat 😳 i jeszcze się trzymają :) niby jest w Polsce w Warszawie i bliżej to Poznań ale też trzeba dojechać 😁 powiem ci ze mi tak się zmieniają objawy jak nie wymioty to później spokój teraz sikanie i zgaga ojej mam dość najgorzej na wieczór tragedia jak tu isc spać a w miedzy czasie dostanę kopa w pęcherz 🤣🤣
I po chodzeniu też mnie boli ale ja juz przed ciążą miałam problem z.kręgosłupem to teraz jak źle usiądę czy mam się przekręcić z boku na bok to trzeba siły ale staram być sila ❤❤
 
Do góry