reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja też w gronie tych końcówek, bo termin porodu z OM wychodzi na 29 czerwca :D Co prawda byłam już na 2 wizytach, bo musiałam mieć od razu wdrożone leki. Tydzień temu we wtorek było widać ładny pęcherzyk, w którym coś tam się zarysowuje, a teraz wizyta na 8 listopada i już się nie mogę doczekać ❤️
Jednak opłacało mi się zwlekać z wizyta 🙃 gin dzisiaj stwierdził, że 5+4. Serce bije. Gdybym poszła parę dni wcześniej miałabym rozkmine, że serce nie bije itp. Jednak wychodzi początek lipca, a nie koniec czerwca 🤭
 
reklama
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Angelr - wizyta 04.11
@Florestyna - wizyta 04.11
@Eevee - wizyta 04.11
@Lilkafil - wizyta 04.11
@ksiezna23 - wizyta 04.11
@Jetkaa - wizyta 04.11

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


@Hmmmm - wizyta 05.11
@JPat91 - wizyta 05.11
@Mayred91 - wizyta 08.11
@Magdalena09 - wizyta 08.11
@Anolik - wizyta 09.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@angeliskax - wizyta 10.11 priv
@angeliskax - wizyta 12.11 NFZ
@paxi_ab - wizyta 15.11
@Jetkaa - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@weronika9196 - wizyta 16.11
@Bosiek - wizyta 16.11 patologia ciąży
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Stelle - wizyta 17.11
@Paulina_N - wizyta 18.11
@Hmmmm - wizyta 18.11 usg genetyczne
@Lilka92 - wizyta 19.11
@Bosiek - wizyta 19.11 NFZ
@TuRuda - wizyta 19.11 prenatalne
@Tiruriru1 - wizyta 23.11
@Mimi94 - wizyta 23.11 NFZ
@Katarzyna542 - wizyta 23.11
@Mayred91 - wizyta 25-26.11 prenatalne
@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@Katarzyna542 - wizyta 10.12 prenatalne


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
no i zapisałam się prywatnie do lekarza na za tydzień 🙈 zależy mi też bo chce znać termin porodu bo strasznie nie pasuje mi termin pappy i będę musiała chyba go przełożyć.
Proszę o zapisanie wizyty na 10.11 😁
 
A powiem Wam jeszcze że zachowałam się jak typowa baba w ciąży z humorkami... 😅
U nas w mieście jest 2 lekarzy prywatnych u których wizyta kosztuje po 70 zł. Ale nie pójdę do nich bo jedna babka raz że mnie przeraża wizerunkowo, a dwa że kojarzy mi się z moim poronieniem, a drugi lekarz jest dziwny 😎 nie zły, nie niekompetentny, nawet miły, ale dla mnie dziwny 😅
I co? Idę do lekarza za 170 zł bo jest "neutralny" bo nigdy u niego nie byłam 🤣
Mimo tego że u żadnego z nich ciąży prowadzić nie będę 😁
 
Czytałam, że dorośli przechodzą to ciężej niż dzieci. Nie chcę się nakręcać, ale będę starać nie przywiązuje się emocjonalnie do tej ciąży. U mnie to dopiero 7+5 , niestety większość zakażeń w 1 trymestrze kończy się poronieniem. Córka cały czas jest ze mną, to zrozumiałe. Jeszcze do dzisiaj całowałam dziennie ją pewnie ze 100 razy,
Nie widziałam Twojego pierwszego postu na ten temat. Szczepilas się I zachorowałaś, czy jesteś bez szczepienia?
 
moja koleżanka w pierwszym trymestrze przeszła covida. Bardzo, bardzo ciężko.
Dziewczynka zdrowa jak ryba [emoji16]
Narazie nie przejmuj się tym [emoji8]
Ja też trzymam się myśli, że moje małe nie odczuje mojego chorowania na covida. Moja siostra ma koleżankę która chorowała dwa razy w ciąży - na początku i na końcu i dziecię zdrowe. Nie wiem jednak jak to wygląda w przypadku bostonki [emoji848]
 
reklama
Do góry