reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liszajec zakaźny u niemowlaka

madziq23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2021
Postów
337
Witam. Czy któraś z mam borykała się z liszajcem zakaźnym u swojego dziecka? Mamy zmiany na policzkach i choć niewielkie, powróciły już drugi raz. Boję się, że to się rozniesie. Smarujemy zmiany Mupiroxem, po którym jest o wiele lepiej, ale to pomaga tylko na kilka dni... Dermatolog ponownie przed nami. Czy to w ogóle da się wyleczyć? Naprawdę nie mam pojęcia gdzie córka mogła to złapać i jak w ogóle mogło dojść do zakażenia 😕
 
reklama
Witam. Czy któraś z mam borykała się z liszajcem zakaźnym u swojego dziecka? Mamy zmiany na policzkach i choć niewielkie, powróciły już drugi raz. Boję się, że to się rozniesie. Smarujemy zmiany Mupiroxem, po którym jest o wiele lepiej, ale to pomaga tylko na kilka dni... Dermatolog ponownie przed nami. Czy to w ogóle da się wyleczyć? Naprawdę nie mam pojęcia gdzie córka mogła to złapać i jak w ogóle mogło dojść do zakażenia 😕
Ja to miałam jak miałam jako dziecko. Miałam może z 12 lat, na kości policzkowej i bliznę mam do dziś jakoby grudka pod skóra. Koleżanka ode mnie się zaraziła i miała na powiekach 😨 nie wiem czemu ale kojarzy mi się bepanthen wiec być może tym miałam leczony. Jest taki sensiderm może on pomoże ?
 
Ja to miałam jak miałam jako dziecko. Miałam może z 12 lat, na kości policzkowej i bliznę mam do dziś jakoby grudka pod skóra. Koleżanka ode mnie się zaraziła i miała na powiekach 😨 nie wiem czemu ale kojarzy mi się bepanthen wiec być może tym miałam leczony. Jest taki sensiderm może on pomoże ?
Bepanthen pomaga raczej na odparzenia.
Chciałabym pomóc córce, bo ma taką śliczną buźkę, a to dziadostwo tylko ją szpeci 😔
 
A czy udało się pani wyleczyć z liszajca? Długo się pani męczyła z tym?
Tak wyleczyłam się, nie pamietam ile to trwało bo było to ponad 20 lat temu 🙈 ale myśle ze może z tydzień bo nie przypominam sobie tego przewlekle. Na jednej wizycie u dermatologa się zakończyło i później kolezance przekazałam maść bo mi pomogła
 
Do góry