reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asieńko z okazji Twoich urodzin trochę zmieniłam Osiecką, ale mam nadzieję, że mi to kiedyś wybaczy ;)

Asiu

Trzeba Ci wielkiej wody,
tej dobrej i tej złej.
Na wszystkie Twoje pogody,
i niepogody duszy twej -
trzeba Ci wielkiej psoty,
trzeba Ci psoty, hej...
Na wszystkie Twoje tęsknoty,
ochoty duszy Twej.
Wielkich wypraw pod Kraków,
długich rozmów rodaków,
wysokonogich lasów
i bardzo dużo czasu.

I tylko taką Cię ścieżką poprowadź,
gdzie śmieją się śmiechy w ciemności
i gdzie muzyka gra, muzyka gra.
...nie daj Ci, Boże, broń Boże, skosztować
tak zwanej życiowej mądrości,
dopóki życie trwa,
póki życie trwa.

 
Joasiu kochana w DNIU URODZIN
612la5.jpg

Życzę Ci znalezienia takiej pracy,
takich przyjaciół i takich możliwości o jakich marzysz.
Stawiaj czoło przyszłości z nadzieją
i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością.
Weź to wszystko i zbuduj z tego życie które warto przeżyć.

Zyczy hanti z dzieciakami​
 
uff......fajnie,że Kancelaria Prezydenta mnie nie wychaczyła,bo nie mogę patrzeć na ich pracodawcę...........widać icne macki nie sięgają do małych miasteczek........hahahahahhaahhaha:-D:rofl2::sorry2:
 
I ode mnie Joasiu przyjmij jak najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!
Co prawda każdy kolejny roczek przybliża Cię do przedziału Pań w "średnim" wieku, ale co tam, życie jest tak krótkie, że trzeba się nim cieszyć w każdym jego momencie:-p
Dużo zdrówka i słodyczy Edzia z Julką Tobie życzy :elvis: :elvis: :elvis:
:elvis: :elvis: :elvis:

@-}--------
 
Szanowna Kancelario macie Towarzysze poczucie humoru oby was nie opuściło przy nastepnych wyborach ;-)

Witam wszystkie mamusie.

Mam takie pytanie: nie macie czasem jakiegoś pomysłu albo:
a) na niejadka,któremu (oprócz słodyczy) każdy normalny posiłek zajmuje 1,5 godziny
b) na powstrzymanie chęci słania *****mi i talerzami w ww sytuacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::evil::evil::evil:

Cześć Karin, jak u Ciebie już malutko do końca drogi:szok:

Ad a) witaj w klubie :-p
Ad b) "zwierzyniec" albo wrzody żołądka- wybór należy do Ciebie:sorry2:;-);-):-)
 
dziekuje Wam dziewczynki bardzo za wszystkie zyczenia, kazdej z osobna buziaki!!:elvis::elvis::elvis:

urodzinki jakes przygaszone troche, moze to przez pogode.........
siedzimy sobie z Kubusiem sami, zjedlismy pyszny obiadek, Kuba po raz 4 zaspiewał mi Sto Lat :sorry2::sorry2::sorry2:
teraz popijam urodzinowego redsa :sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry