reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
witam wieczorkiem :sorry2:
muszę się usprawiedliwić że tak wpadam i wypadam ale po tym przemeblowaniu strasznie nie po drodze mam do kompa i w rezultacie mało przy nim siedzę :szok: przeważnie dopiero wieczorem jak Krzysiek już śpi mam dopiero dla siebie chwilkę :sorry2:

niezły żarcik z tą kancelarią też mam swój typ:rolleyes2::tak:
 
cześć Lipcówki wieczorowo....
no ładnie nabroiłyście, aż Was tu Kancelaria Prezydenta do porządku wzywa..................

fajny żart......
a może nie żart......................... :no::szok::-):-D:-D;-):-):zawstydzona/y::-:)szok::rofl2::rofl2::rofl2:
Pozdrawiam.....


u nas wszystko w porządku.............
 
Szanowne Panie,
najmocniej przepraszamy za wczorajsze zamieszanie. W wyniku żartu prima aprilisowego nasze działania zostały skierowane nie na ten portal co trzeba ( agentami na Naszej Klasie zajmiemy się jeszcze dziś).
Pań akta zostały już zniszczone i proszę się konsekwencji swoich czynów nie obawiać, choć oczywiście namawiamy do zapoznania się z programem "Jedno Państwo - Jedno Myślenie"
pozdrawiamy
Kancelaria Prezydenta
ps. Pani Aneto ten internet to nie my, to Pani szef odłączył :evil::-)
 
Szanowna Kancelario macie Towarzysze poczucie humoru oby was nie opuściło przy nastepnych wyborach ;-)

Witam wszystkie mamusie.

Mam takie pytanie: nie macie czasem jakiegoś pomysłu albo:
a) na niejadka,któremu (oprócz słodyczy) każdy normalny posiłek zajmuje 1,5 godziny
b) na powstrzymanie chęci słania *****mi i talerzami w ww sytuacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::evil::evil::evil:
 
reklama
Joasiu kochana w dniu Twoich urodzin
Życzę Ci
szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości.
Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie.
Słoneczka w życiu, znalezienia wymarzonej pracy i może w przyszłości drugiego małego Latawca
życzy elfik
:-):-):-)
905_DSCN3882x370.jpg

 
Do góry