reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hello, dzieki za takie cieple przywitanie. Ciesze sie, ze na mnie jezyka nie wystawiacie :-p
Super te Twoje kwiatki na balkonie Hanti, ani sie mignie i bedziesz wklejac zdjecia tegorocznych upraw :tak:
Edzia ale Ci sie te bratki zapamietaly:zawstydzona/y: To co wymyslilas jakie w tym roku beda ?

Lila jak patrze na Twoje laseczki to jednak widze podobizne. Niewiarygodne jak ten czas szybko leci jak tak patrze jeszcze na Jagodka Gazelki i Kubusia Brunetki. Mam wrazenie jakby mnei cos ominelo.

Gazelko Gucia jest niesamowita. Macius przodowal w swoich wyczynach gimnastycznych, ale jak patrze na takiego pieciomiesieczniaka tak zasuwajacego to uwierzyc nie moge:szok:

Mamo Julci ale masz panienke:tak:
 
Hej dziewczyny!
Standardowo pustki, co?:szok::baffled::rofl2::tak::szok::crazy:
Martusiu rzeczywiscie Kubuś rośnie jak na drożdzach.W koncu sie doczekałam i od jakiegoś juz czasu Kubas wcina zupki jarzynowe i deserki.Jak narazie bardzo mu to odpowiada.


I
 
Ale fajowa Gucia :tak::tak::tak: Niezły ma dopalacz :-D:-D

A ja jestem w szoku, że Piotruś AniG. już chodzi :szok::szok::szok:
Pamiętam, jak spotkałyśmy się z Anią w Zakopanym w lipcu 2006 i Jasiu zaiwaniał po ogrodzie, a Maciek siedział na kocyku i tak dziwnie patrzył, co on robi :-D A tu proszę, Piotruś jeszcze szybciej zaczął śmigać. Ania teraz to chyba na minutkę sobie nie siądziesz, nie?
 
Cześć mamuśki.U nas wiosna pełną parą i moje dziecko zmieniło swój czas wstawania na letni.Cholewka już o 5 rano wszystkich stawia do pionu i nie ma spania bo ona jest wyspana i wszyscy mają się z nią bawić.Przekichane
 
reklama
w Dzien dobry Tvn dzisiaj mowili,ze od 1go kwietnia nalezy psy przewozic w fotelikach samochodowych- chyba sobie jaja robią co? No nie mowcie ze to prawda jest? :szok::szok::szok:
 
Do góry