reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Przespi sie z pół godziny i wytrzeźwieje:-p Podobno drugie chlanie jest dopiero zajebiste:-D;-)

Sprzątam w szafach:ninja2::rolleyes2:

Ale wieczorem jukendens:tak: podstawa:tak:

no no;-);-), ja już wszystko co miałam zrobić zrobiłam, żeby mieć spokój na jukendens:-p

NiaNia ja przed porodem umyłam wszystkie okna ale nic nie przyspieszyłam:sorry2::-p
 
Asieńko z okazji Twoich urodzin trochę zmieniłam Osiecką, ale mam nadzieję, że mi to kiedyś wybaczy ;)

Asiu

Trzeba Ci wielkiej wody,
tej dobrej i tej złej.
Na wszystkie Twoje pogody,
i niepogody duszy twej -
trzeba Ci wielkiej psoty,
trzeba Ci psoty, hej...
Na wszystkie Twoje tęsknoty,
ochoty duszy Twej.
Wielkich wypraw pod Kraków,
długich rozmów rodaków,
wysokonogich lasów
i bardzo dużo czasu.

I tylko taką Cię ścieżką poprowadź,
gdzie śmieją się śmiechy w ciemności
i gdzie muzyka gra, muzyka gra.
...nie daj Ci, Boże, broń Boże, skosztować
tak zwanej życiowej mądrości,
dopóki życie trwa,
póki życie trwa.

Joasiu slonce Ty nasze :-) zyj nam sto lat kochanie:-)

leah_birthday_cake_website.jpg

podepne sie pod piekne zyczenia i sliczny tort ;-)

Asiu wszystkiego najlepszego,zdrowia,usmiechu na twarzy kazdego dnia,znalezienie satysfakcjonujacej cie pracy,kaski,no i wszystkiego o czym marzysz by sie spelnilo :-)
 
hello wieczorową porą :happy:

wpadłam z kwiatkami dla Joasi

tulipany.jpg

Najserdeczniejsze życzenia kochana! Spełnienia marzeń :rofl2:

hmmm, mnie uczyli, że kwiatków się nie wręcza badylem do góry:-p:-D:-D:-D,
a swoją drogą śliczny mają kolor, to chyba jakiś hit tego sezonu, bo we wszystkich reklamach takie właśnie blado różowe mają:-D
 
Dziwny dzien

ja znow na skraju migreny ... jeszcze chyba ta poniedzialkowa mi nie minęła... no i sama nie wiem czy to znów po tabsach czy z niewyspania

Jagodzianka chyba ząbkuje już na poważnie i nocami szaleje.... Oby skonczylo się to ząbkami, bo już chcialabym pospac, chociaż kilka nocek, pliiiiiiiiiis :sorry2:
 
reklama
Mam takie pytanie: nie macie czasem jakiegoś pomysłu albo:
a) na niejadka,któremu (oprócz słodyczy) każdy normalny posiłek zajmuje 1,5 godziny
b) na powstrzymanie chęci słania *****mi i talerzami w ww sytuacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::evil::evil::evil:

Ja mam:
ad a- babcia:-p
ad b - babcia :-p:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:

Moja teściowa nakarmi każde dziecko, dowolną ilością pożywienia :-p:tak::tak::tak:Jest kobita absolutnie cierpliwa, skoncentrowana i skuteczna:tak::-p
 
Do góry