reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
To dalej bardzo wysoki na ten moment ciąży progeste

Ja przyrost bhcg w środę 17.11 70,05
poniedziałek 22.11 740,83
Przyrost dobry..
Aczkolwiek progesteron z 19,3 spadł na 15,5 .. cały czas mam niski nie wiem co o tym mam myśleć
Właśnie niepokojące to trochę jest ale tak sobie myślę że gdyby było coś nie tak to beta też nie byłaby za wysoka...Robisz 3 badanie progesteronu?? Bo ja sama nie wiem co robić. Na pewno umowie się na wizytę do lekarza ale i tak jeszcze wcześnie. Wiem że progesteron wydzielany jest pulsacyjnie więc mogliśmy trafić na moment kiedy było go mniej...
 
Miałam monitoring, owulacja między 12-15 listopada. Mam długie cykle średnio 31 dni.

Teoretycznie można próbować od 8 dni po owulacji. W praktyce jeżeli do zagnieżdżenia doszło później to beta wyjdzie dopiero 14 dni po owulacji. No ale 29.11 powinna już być pewna. Więc pytanie jak do tego pochodzisz - jak na luzie możesz zrobić w piątek/sobotę i powtórzyć w poniedziałek jak wyjdzie negatywna
 
Te 2 na dole z dziś. Ten na samym dole robiony przed chwila a ten wyzej o 7. Co myslicie? Dzieje sie cos? Bo ja juz zglupialam. Mam wrazenie ze ciemnieje bardziej. A przynajmniej kreska na pewno wyszła szybciej niz w ostatnich dniach. Moze ja swiruje a to pika bede miec
 

Załączniki

  • Screenshot_20211123-101155_Gallery.jpg
    Screenshot_20211123-101155_Gallery.jpg
    340,4 KB · Wyświetleń: 60
  • 20211123_101422.jpg
    20211123_101422.jpg
    954,8 KB · Wyświetleń: 63
Te 2 na dole z dziś. Ten na samym dole robiony przed chwila a ten wyzej o 7. Co myslicie? Dzieje sie cos? Bo ja juz zglupialam. Mam wrazenie ze ciemnieje bardziej. A przynajmniej kreska na pewno wyszła szybciej niz w ostatnich dniach. Moze ja swiruje a to pika bede miec

Według mnie ciemnieją - ale pik jeszcze przed Tobą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry