reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Właśnie niepokojące to trochę jest ale tak sobie myślę że gdyby było coś nie tak to beta też nie byłaby za wysoka...Robisz 3 badanie progesteronu?? Bo ja sama nie wiem co robić. Na pewno umowie się na wizytę do lekarza ale i tak jeszcze wcześnie. Wiem że progesteron wydzielany jest pulsacyjnie więc mogliśmy trafić na moment kiedy było go mniej...
Jeśli nie masz / nie miałaś niedomogi lutealnej (tzn nie miałaś krótkich faz lutealnych lub kilku biochemicznych ciąż) nie masz krwawień i plamień to nie bawiłbym się w badanie dalsze tylko spokojnie poczekała na usg :)
 
Jeśli nie masz / nie miałaś niedomogi lutealnej (tzn nie miałaś krótkich faz lutealnych lub kilku biochemicznych ciąż) nie masz krwawień i plamień to nie bawiłbym się w badanie dalsze tylko spokojnie poczekała na usg :)
Dziękuję, tak zrobię. Nie plamie, na razie wszystko wydaje się być w porządku
 
Na początku piłam po jednej łyżce i bardziej chodziło mi o kwestie związane z trawieniem itd. Póżniej doczytałam że 2-3 dziennie i to byla dla mnie świetna wiadomość. Bez problemu wjeżdza jedna łycha za drugą 😁 Dopiero po przewertowaniu forum połączyłam fakty, że wpływa również na śluz i rozwikłałam zagadkę skąd u mnie takie "mokre dni" 😁
Ja jak widzę ta butelkę tylko to jest mi niedobrze ;)
 
Hej dziewczynki 😊 miesiąc temu mialam laparoskopie z histeroskopia i obustronną chromoperturbacją. Zabieg odbyl sie po miesiączce..no i juz tydzien temu powinnam dostać kolejna, a tu nic..czy to normalne ze ten zabieg tak rozregulował mi cykl? Miałyście moze podobnie? Pozdrawiam serdecznie 🙃🙂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teoretycznie można próbować od 8 dni po owulacji. W praktyce jeżeli do zagnieżdżenia doszło później to beta wyjdzie dopiero 14 dni po owulacji. No ale 29.11 powinna już być pewna. Więc pytanie jak do tego pochodzisz - jak na luzie możesz zrobić w piątek/sobotę i powtórzyć w poniedziałek jak wyjdzie negatywna
Właśnie chciałam w sobotę, ale ze względu na wyjazd raczej mi się nie uda. Więc pewnie w piątek. Niestety już z jakieś 2 lata się staramy i szczerze powiedziawszy tracę nadzieję i stąd moja niecierpliwość. 😬
 
Do góry