reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
W grudniu wizyta i nowego lekarza.... Nie wiem co dalej mi chyba pozostaje tylko in vitro...
Do jakiej kliniki? Powiem szczerze że nie żałuję podjęcia decyzji o in vitro.. było mnóstwo strachu o wszystko po kolei ale udało się, teraz obawa od wizyty do wizyty ale mam nadzieję że teraz już będzie dobrze ❤️❤️ trzeba walczyć!!
 
Ja za namowa Hanki 😊
Szybko umówiłam się do kliniki.
Co prawda trafiłam do drugiej konkurencyjnej kliniki ale tam był szybszy termin do specjalisty.
Obecnie jestem na silnym leku który ma obkurczyć torbiel . jak dobrze pójdzie -luty stymulacja do in vitro
 
Ja za namowa Hanki 😊
Szybko umówiłam się do kliniki.
Co prawda trafiłam do drugiej konkurencyjnej kliniki ale tam był szybszy termin do specjalisty.
Obecnie jestem na silnym leku który ma obkurczyć torbiel . jak dobrze pójdzie -luty stymulacja do in vitro
Cieszę się kochana że ruszyło :) trzymam mocno kciuki 😘✊✊
 
Invimed Wrocław. Super że wam się udało!!
Do jakiej kliniki? Powiem szczerze że nie żałuję podjęcia decyzji o in vitro.. było mnóstwo strachu o wszystko po kolei ale udało się, teraz obawa od wizyty do wizyty ale mam nadzieję że teraz już będzie dobrze [emoji3590][emoji3590] trzeba walczyć!!
 
Hej dziewczyny :) My walczymy dalej, trochę się działo, trafiliśmy pod opiekę Pani doktor Wajdy z Gyncentrum bardzo konkretna i fajna babka.
Mieliśmy właśnie w listopadzie podejść do inseminacji metodą fertil chip ale wyszła mi ureoplasma i w obecnej chwili antybiotyk potem wymaz jak wszystko pójdzie dobrze to w styczniu podejdziemy do iui i jeśli się nie uda będziemy podchodzić do in vitro.
 
reklama
Do góry