reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pytanie do dziewczyn, ktorym sie udalo: tez mialyscie takie uczucie ucisku w okolicy podbrzusza - tak mniej wiecej w rzucie pecherza i macicy? Mi sie wydaje ze ja tak poprzednio mialam, ale generalnie teraz to juz niczego nie jestem pewna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
A mam tak od wczorajszego wieczora, taki ucisk/ciagniecie…
Ja sobie nie przypominam. Za to 5 dpt bolało jak na miesiączkę
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, ktorym sie udalo: tez mialyscie takie uczucie ucisku w okolicy podbrzusza - tak mniej wiecej w rzucie pecherza i macicy? Mi sie wydaje ze ja tak poprzednio mialam, ale generalnie teraz to juz niczego nie jestem pewna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
A mam tak od wczorajszego wieczora, taki ucisk/ciagniecie…
Miałam tak jakby mnie coś ciągnęło.. brzuch, biodra, nawet uda
 
Mi się wydaje że nie ma co liczyć na ulgi. Klinika ma cennik i amen. A wiadomo że na nas zarabiają ekstra pieniądze 😏😔
Z jednej strony extra a z drugiej może wcale nie extra.
Pamietajmy ze to chodzi o coś niesamowitego jak poczęcie dziecka.

Nadto koszty jakie są generowane w takich przychodniach są ogromne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile bzdurnych rzeczy należy opłacać :)

Ja rozumiem, że to wszystko drogie. Ale jakie mega ważne.
 
Z jednej strony extra a z drugiej może wcale nie extra.
Pamietajmy ze to chodzi o coś niesamowitego jak poczęcie dziecka.

Nadto koszty jakie są generowane w takich przychodniach są ogromne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile bzdurnych rzeczy należy opłacać :)

Ja rozumiem, że to wszystko drogie. Ale jakie mega ważne.
Oczywiście ale wiele osób nie stać wgl.. inni muszą przerywać w trakcie, jeszcze inni pożyczać by spełnić swoje marzenie.. z tym że to nie jest wina klinik a naszego cudownego rządu..
 
Z jednej strony extra a z drugiej może wcale nie extra.
Pamietajmy ze to chodzi o coś niesamowitego jak poczęcie dziecka.

Nadto koszty jakie są generowane w takich przychodniach są ogromne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile bzdurnych rzeczy należy opłacać :)

Ja rozumiem, że to wszystko drogie. Ale jakie mega ważne.
Zgadzam się. Trzeba opłacić utrzymanie sprzętu, jego amortyzację, opłacić grono dobrze wykwalifikowanych specjalistów ale napewno swoje zarobią, już oni o to zadbają żeby to co robią bardzo im się opłacało 😉 i wcale się nie dziwię.
 
Zgadzam się. Trzeba opłacić utrzymanie sprzętu, jego amortyzację, opłacić grono dobrze wykwalifikowanych specjalistów ale napewno swoje zarobią, już oni o to zadbają żeby to co robią bardzo im się opłacało 😉 i wcale się nie dziwię.
A my podchodząc do leczenia musimy liczyć się z dużymi kosztami niestety. Tak ten świat jest stworzony, nie ma pieniędzy, nie masz szansy....
 
reklama
Do góry