reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Powodzenia na wizytach, czekamy na dobre wieści [emoji173]
Właśnie do mnie dotarło, że jutro prenatalne. Chyba zawał dostanę [emoji38] jeszcze Kurcze będzie wszędzie pełno ludzi bo black frajdej [emoji38]
No cóż.. mam nadzieję, że maluch się zechce ułożyć, bo wczoraj to nie bardzo chciał, obrócił się do dr tyłem i skakał [emoji38] foszki chyba po mamusi [emoji6]
 
No właśnie nas to też czeka. I trochę mam wyrzuty sumienia ich zostawic. Chciałabym pracować do konca lutego, ale zobaczymy czy mi sił Wystarczy. Do pracy mam 15 km, jadę 20-45min w zależności od sytuacji
Jeśli masz fajną atmosferę i czujesz się dobrze, to wybór jest łatwiejszy. Każda z nas zrobi na pewno to, co będzie najlepsze :)
 
Jestem po, wszystko ok. Maluszek rośnie, szalał dzisiaj jaka matka kiedyś na imprezach❤️❤️ 😂😂 ogólnie teść był moim kierowcą bo 200km sama to tak o... Nagle w połowie drogi tak mnie zaczęło mordować 🤮🤮 myślałam że umrę. Mówię do niego takie są uroki ciąży a zapomniałam że jeszcze o niczym nie wiedział 😂😂😂
 
Jestem po, wszystko ok. Maluszek rośnie, szalał dzisiaj jaka matka kiedyś na imprezach[emoji3590][emoji3590] [emoji23][emoji23] ogólnie teść był moim kierowcą bo 200km sama to tak o... Nagle w połowie drogi tak mnie zaczęło mordować [emoji2961][emoji2961] myślałam że umrę. Mówię do niego takie są uroki ciąży a zapomniałam że jeszcze o niczym nie wiedział [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale szybko zrozumiał co powiedziałaś czy utknął z miną "czekaj czekaj, że cooooo?" [emoji38]
 
Jestem po, wszystko ok. Maluszek rośnie, szalał dzisiaj jaka matka kiedyś na imprezach[emoji3590][emoji3590] [emoji23][emoji23] ogólnie teść był moim kierowcą bo 200km sama to tak o... Nagle w połowie drogi tak mnie zaczęło mordować [emoji2961][emoji2961] myślałam że umrę. Mówię do niego takie są uroki ciąży a zapomniałam że jeszcze o niczym nie wiedział [emoji23][emoji23][emoji23]
Hahaha, aż jestem ciekawa jaką miał minę [emoji1787][emoji1787]
 
Czy wszystkie jesteście już na L4 ? A jeżeli nie to kiedy się wybieracie. Właśnie przez to że nie mogę się rano dobudzić coraz bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem. Jeszcze mało tego zima i ślisko a j dojezdzam do pracy autem co rano około 50 km w jedną stronę i zaczynam się stresować. Nie wiem już co robić. Plan mam taki żeby się podzielić wiadomością z pracodawcą po prenatalnych i zeby kogoś znalazł a ja się powoli ewakuuje. Ewentualnie dogadam się żeby z domu pracować to też by było super .
Nie. Jak bd ok to 17,grudnia. Wole poczekać do prenatalnych i miec jakąkolwiek pewność na sukces :)
 
reklama
Czy wszystkie jesteście już na L4 ? A jeżeli nie to kiedy się wybieracie. Właśnie przez to że nie mogę się rano dobudzić coraz bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem. Jeszcze mało tego zima i ślisko a j dojezdzam do pracy autem co rano około 50 km w jedną stronę i zaczynam się stresować. Nie wiem już co robić. Plan mam taki żeby się podzielić wiadomością z pracodawcą po prenatalnych i zeby kogoś znalazł a ja się powoli ewakuuje. Ewentualnie dogadam się żeby z domu pracować to też by było super .
Ja w planie mam pracować do końca roku, u mnie praca zdalna średnio wyjdzie bo strasznie ospała jestem, wiec daje sobie spokój i czas na odpoczynek :) prenatalne tez mam zaraz wiec będę już wiedziała czy wszystko gra jak trzeba. :)
 
Do góry