reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

mi jest niedobrze całymi dniami już grubo ponad miesiąc a już po12 tyg jestem. Miałam też napady migrenowe codziennie przez parę dni a głową sama od siebie bolała ale przy chorych zatokach i tu jak nienawidzę tego irigasin tak mega polecam odrazu używać jak ktoś ma problem.
Co pomaga Ci na te wszystkie dolegliwości? Czy po prostu starasz się przetrwać
 
reklama
@Passtelova gratulacje ❤ kolejny chlopak na grupie.
Czytam wlasnie ksiazeczki, ktore dostalam od swojego gin.
Kobieta powinna spac co najmniej 9h. Najzdrowiej i najbezpieczniej jest spac na lewym boku. Jesli spimy na wznak to dziecko moze uciskac na aorte co zmniejsza doplyw krwi do lozyska. 🤔Wiedzialyscie o tym?
To nie jest prawda, bo sie pytalam lekarza do którego moge spac na brzuchu. Dziecko w brzuchu jest chronione workiem ;) Także.
 
Dziewczynka czy chłopiec? 😅
Ja przeczuwam chlopaka, i sprawdzimy dopiero za tydzień 😂
 

Załączniki

  • 20211125_183447.jpg
    20211125_183447.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 62
U mnie pappa kosztuje 360 zł plus wizyta 300zl ale chyba zrobię, skoro lekarz zalecił. Jeszcze próbuje się dowiedzieć jak to jest na Medicover bo się okazuje że mam w pakiecie ale nie ma u mnie w mieście i musiałabym dojechać do Wrocławia ale jak trzeba będzie to oczywiście pojadę. Tylko muszę sprawdzić czy potrzebuje jakieś skierowanie czy jak to działa.
Nie potrzebujesz skierowania, wystarczy książeczka ciąży, ale pewnie bezpieczniej jednak wziąć skierowanie od lekarza z medicoveru. Tylko pappe pobierają tylko w wybranych placówkach np. w warszawie tylko w szpitalu medicover, także się upewnij jak jest we wrocławiu. Ja pobierałam pappę w medicoverze i potem z wynikami szłam do swojego lekarza i płaciłam tylko za wizytę z usg.
 
Cześć dziewczyny. Ja jutro mam prenatalne. Wierzę w to że będzie wszystko ok.
O płeć nie będę na razie pytać jeśli lekarz sam nie powie. Bo jednak ostrożnie podchodzę do oceny płci na tak wczesnym etapie. Wole się dowiedzieć jak już lekarz będzie pewny na 100% a nie na 80 czy 90 żebym potem nie musiała się przestawiać z myśleniem ;)
Ze snem teraz mam tak że zasypiam zwykle ok 20-21 jak usypiam dzieci. Zasypiam po prostu razem z nimi. Potem budzę się w środku nocy np ok 1 i nie mogę zasnąć bo już się w sumie dość wyspalam :p Robię się potwornie głodna, wstaję, jem coś 🤣 i rozbudzam się już totalnie. I tak siedzę po nocy do tej 3-4 zanim mi się zachce znów spac. No masakra :p
 
Nie potrzebujesz skierowania, wystarczy książeczka ciąży, ale pewnie bezpieczniej jednak wziąć skierowanie od lekarza z medicoveru. Tylko pappe pobierają tylko w wybranych placówkach np. w warszawie tylko w szpitalu medicover, także się upewnij jak jest we wrocławiu. Ja pobierałam pappę w medicoverze i potem z wynikami szłam do swojego lekarza i płaciłam tylko za wizytę z usg.
Dziękuję za info [emoji846] umówiłam się na teleporade z ginekologiem na poniedziałek i poproszę o skierowanie i od razu zapytam w której placówce robią.
 
reklama
A u mnie za chwilę zacznie się 11tc a tu chyba dopiero rozkręcają się nudności, wymioty.. do tego ból głowy.. a myślałam że mnie to omija
Nie strasz, że się rozkręca... Chociaż u mnie do samo... Z dnia na dzień jest gorzej... Głod, Nudności, chęć wymiotów i głód. A jak zjem to znowu nudności, chęć wymiotów i za chwilę głód... I tak w kółko... Lipa straszna
 
Do góry