reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

ja mam zamiar w pracy powiedzieć na początku stycznia. Na L4 narazie nie wybieram się i oby mi tylko zdrowie dopisywało to będę pracować nawet do kwietnia-maja. Pracuje prawie cały czas z domu zatem dojazdy mnie tak nie męczą
No, ja tez taki plan mam, ale pracuje stacjonarnie i mam do czynienia z ludźmi. Takze w okolicach marca bede mowila zeby powoli kogos szukali 😅 Poki co czuje sie dobrze, a @Sorcia mi też ciężej się wstaje, ale jednak zwalczam to bo w domu caly dzien jakbym siedziala to albo bym spała albo zwariowała 😒
 
reklama
To pierwsze, bo ja niestety jestem przed pierwszą dawką.
No wlasnie ja tez jestem przed pierwszą dawką i dzisiaj przeczytałam ze swiatowe organizacje zdrowia (WHO, JCV, RCOG,CDC) zalecają szczepienia, ale zgodnie uznają, że cytuje " brakuje wystarczającej ilości na temat bezpieczeństwa szczepien u ciężarnych, żeby postulować powszechnie szczepienia kobiet w ciąży.". Mimo to pytam babkę w srode na prenatalnych i zobacze co ona mi odpowie. ☺
 
No wlasnie ja tez jestem przed pierwszą dawką i dzisiaj przeczytałam ze swiatowe organizacje zdrowia (WHO, JCV, RCOG,CDC) zalecają szczepienia, ale zgodnie uznają, że cytuje " brakuje wystarczającej ilości na temat bezpieczeństwa szczepien u ciężarnych, żeby postulować powszechnie szczepienia kobiet w ciąży.". Mimo to pytam babkę w srode na prenatalnych i zobacze co ona mi odpowie. ☺
Moja wręcz nakazała się szczepić. Pfizer i Moderna są dopuszczone do szczepienia ciężarnych - na czymś musieli to oprzeć. Dużo o tym czytam, a dzisiaj zaczęłam się bać mojej gęstej krwi i ewentualnej zakrzepicy. Ale to jest nawet nie promil przypadków.
 
Posyłam Wam mojego maluszka na 90% będzie synek ❤️❤️❤️
O dziwo czuję się dobrze 🙈😊 nie zapeszam ale mdłości minęły 💪🤩
Mam pół kg na plusie 🙈 trzecia ciąża ale powiem Wam że całkiem inna jest .... Nie dość że pierwszy raz miałam mdłości to jeszcze pierwszy raz mam na tym etapie taki brzuch 😱 aż się dziwię że nikt mnie nie pyta o nic 🤣
A jak u was z tymi kilogramami dodatkowymi 🤔😌?
Ja się tego boje się bardzo bo wiem że już nie mam 20 lat a moja mama właśnie po trzecim.dzuecku przytyła tak bardzo że już w zasadzie jej zostało 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20211125_132632.jpg
    IMG_20211125_132632.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 67
Moja wręcz nakazała się szczepić. Pfizer i Moderna są dopuszczone do szczepienia ciężarnych - na czymś musieli to oprzeć. Dużo o tym czytam, a dzisiaj zaczęłam się bać mojej gęstej krwi i ewentualnej zakrzepicy. Ale to jest nawet nie promil przypadków.
Popros o clexane na 2 tygodnie- tyle trwa pelne wytworzenie p/cial. Skoro sie tego obawiasz to nie ma sesu sie denerwować :)
 
Posyłam Wam mojego maluszka na 90% będzie synek ❤️❤️❤️
O dziwo czuję się dobrze 🙈😊 nie zapeszam ale mdłości minęły 💪🤩
Mam pół kg na plusie 🙈 trzecia ciąża ale powiem Wam że całkiem inna jest .... Nie dość że pierwszy raz miałam mdłości to jeszcze pierwszy raz mam na tym etapie taki brzuch 😱 aż się dziwię że nikt mnie nie pyta o nic 🤣
A jak u was z tymi kilogramami dodatkowymi 🤔😌?
Ja się tego boje się bardzo bo wiem że już nie mam 20 lat a moja mama właśnie po trzecim.dzuecku przytyła tak bardzo że już w zasadzie jej zostało
A dwójka pozostałych jakiej płci ? Podobno jeśli się ma znów takie same objawy to duże prawdopodobieństwo że urodziny się znowu dziecko tej samej płci co wcześniej ;) jestem ciekawa ile w tym prawdy :) u mnie by się sprawdziło, czuje się tak samo jak przy synku i teraz też raczej będzie syn :)
 
Ale ze mnie gapa 🙈 miałam jechać dzisiaj na badania a zapomniałam kupić sobie pojemnik na mocz. Dobrze ze jutro mają też otwarty punkt, ale i tak będę dzwonić czy w sobotę wykonają mi badania w ramach pakietu z medicover 🥴
 
Chucherko nie mam tego USG w pakiecie. Nie wiem czy zwrócą akurat trochę kosztu ze "swobody leczenia".

Jest i mały człowieczek❤️❤️
U mnie narazie -2kg ale też będę miała swoje do zrzucenia po i też pierwszy raz brzuch jest tak szybko widoczny większość czasu przy 3 ciąży.

Gorzkaa to jakby się z objawami potwierdziło to powinnam w brzuchu nosić bliźniaki -chlopca i dziewczynkę😅 mam kumulację chyba w tej ciąży
 
A dwójka pozostałych jakiej płci ? Podobno jeśli się ma znów takie same objawy to duże prawdopodobieństwo że urodziny się znowu dziecko tej samej płci co wcześniej ;) jestem ciekawa ile w tym prawdy :) u mnie by się sprawdziło, czuje się tak samo jak przy synku i teraz też raczej będzie syn :)
Ja mam syn i córkę ale mdłości nie miałam przy radnym 🙈 teraz dopiero mogę powiedzieć że czuje się dobrze tak jak w obu poprzednich na tym etapie w sumie 🤣
 
reklama
Do góry