reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Powiem wam że moje dziecko jest w tym roku szkolnym czyli od września już 4 raz na kwarantannie 😵 wczoraj otrzymałam informację że kilkoro dzieci z jego klasy ma covid, więc i my idziemy się dzisiaj wymazać. Dramat po prostu😕 miał mieć do soboty to przedłużyli do 11.12....
 
reklama
Jak się czujesz ? Całą ciążę może pobolewać macica, ten mały człowiek rośnie i chce mieć miejsce 🙂 uszy do góry 😘
Hej,
To inny ból brzucha niż ten, który pamiętam z poprzedniej ciąży jak się rozciągało wszystko ;///
Lekarz powiedział, że kosmówka jest odklejona na niewielkim odcinku, i że prowadziła ciąże, gdzie było dużo gorzej, ale z drugiej strony jest to bardzo niebezpieczne zjawisko.
A ja chcę żeby to maleństwo, które przewróciło już mój świat do góry nogami na stare lata pozostało tam, gdzie jest ;//
Nawet jak siedzę dłużej to podbrzusze mocniej boli.
Dowiem się dopiero za dwa tygodnie czy jest lepiej. Leki muszą podziałać.
 
Hej,
To inny ból brzucha niż ten, który pamiętam z poprzedniej ciąży jak się rozciągało wszystko ;///
Lekarz powiedział, że kosmówka jest odklejona na niewielkim odcinku, i że prowadziła ciąże, gdzie było dużo gorzej, ale z drugiej strony jest to bardzo niebezpieczne zjawisko.
A ja chcę żeby to maleństwo, które przewróciło już mój świat do góry nogami na stare lata pozostało tam, gdzie jest ;//
Nawet jak siedzę dłużej to podbrzusze mocniej boli.
Dowiem się dopiero za dwa tygodnie czy jest lepiej. Leki muszą podziałać.
Mi tez odkleja się kosmowka. Tydzień temu zaczęłam krwawić. Tez bardzo się boje co się tam dzieje a wizyta dopiero w środę.
Jakie dostałaś leki? Odpoczywasz? Bierzesz nospe?
 
Prenatalne 14.01 🤞 dziś zauważyłam zabarwiony sluz, ni to kawa z mlekiem taki bardziej pod pomarańczowy nawet, wodnisty. Czy to może być od progesteronu czy jak myślicie? Nic mnie nie piecze, wczoraj jeszcze był ładny biały. Trochę mnie kłuje w podbrzuszu ale myśle ze tak jak od początku ciąży. Dużo kicham od 2 dni mogłam coś uszkodzić ? Przy 1 poronieniu byl od razu brązowy no ale i tak się martwię😒
 
Ja mam za parę dni we wtorek. Cały czas miałam spokój, a teraz znowu się martwię że z fizycznych objawów mam tylko te pobolewające piersi i ten niesmak do kawy... i znowu jak idiotka się martwię, że brzuch nie nie boli, nic mnie nie kłuje ... ech 😩
 
Mi tez odkleja się kosmowka. Tydzień temu zaczęłam krwawić. Tez bardzo się boje co się tam dzieje a wizyta dopiero w środę.
Jakie dostałaś leki? Odpoczywasz? Bierzesz nospe?
Kurcze, mi powiedziała wczoraj, że jakiekolwiek krwawienie i mam do niej dzwonić. Może spróbuj przełożyć na szybciej?
Dostałam duphaston 2 x po 1 oraz Utrogestan (progesteron) dopowchowo na noc.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie było dobrze :*
 
Ja 21 grudnia, 3 tygodnie od ostatniej wizyty minie, jestem pozytywnie nastawiona, nie stresuję się bo to nie pomoże a nawet może zaszkodzić dziecku. Ciekawe jak długo wytrzymam 😅
Ja też się zastanawiam ile wytrzymam. Chciałabym wiedzieć że serduszko boję I wszystko jest dobrze, a tu tyle czasu.
 
reklama
Kurcze, mi powiedziała wczoraj, że jakiekolwiek krwawienie i mam do niej dzwonić. Może spróbuj przełożyć na szybciej?
Dostałam duphaston 2 x po 1 oraz Utrogestan (progesteron) dopowchowo na noc.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie było dobrze :*
Nie ja krwawiłam w środę tydzień temu i byłam wtedy u lekarza i okazała się ta kosmowka. Teraz mam brązowy śluz tylko nie krwawię już. Ja jestem do niedzieli na izolacji bo mam coronawirusa. Ale mąż może dopiero w środę mnie zawieść do lekarza ja sama nie jestem w stanie wiec środa. Zreszta pani doktor kazała przyjsc za dwa tygodnie wiec akurat będzie równe. Nie wiem
Czego się spodziewać. Tak bardzo chciałabym dobre wiadomosci. Tyle się starałam o ta coaze.
 
Do góry