reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia- klasyk :)

reklama
Ja widzę że coś bardzo słabo przebija. Ale po takim spoznieniu to albo biochemiczna albo miałaś później owulację. Zrób betę i powtórz po 48h jeśli wynik będzie wskazywał na ciążę ☺
 
Mi taki test wyszedł na 6 dni przed spodziewaną miesiączką, że był cień cienia niewidoczny dla nikogo poza mną. Jak powtórzyłam 4 dni później, to była delikatna kreska ale już widoczna.
Tak więc albo beta, albo powtórka testu za jakieś dwa dni.
 
reklama
Autorko, nie chce byc nie miła ale zżera mnie ciekawość, co Ci to da że 20 dziewczyn Ci napisze ze widzi kreske i 20 napisze Ci ze nie widzi? Jesli masz regularne okresy i ewidentnie wiesz ze Ci sie spoźnia przy czym starasz sie o dziecko to leć jutro na bete bo albo jesteś w ciąży albo masz jakieś nieprawidłowości które przed staraniem w kolejnym cyklu o tak bedziesz musiala unormować u gina🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Do góry