reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, które teraz doszły odezwijcie się do mnie żebym Was szybko dopisała do zamkniętej grupy. Zaraz będę uzupełniać listę do Ani
 
Dzień dobry Dziewczyny. [emoji3526]

Ja dziś od rana na nogach, zaraz kończę fryzjera i jeszcze kosmetyczka przede mną. [emoji39] Taki dzień dla Matki. [emoji3526] Dziś córka nie da żyć, więc ubieramy choinke i tak pewnie sobota zleci. [emoji1751]

Kurcze, widzę że większość z Was ma prenatalne jeszcze w grudniu. A ja 05.01 będę w 13+0 myślicie że jest ok ?

Miłego dnia kochane. [emoji8]
A ja mam 21.12 i też będę 13+0. 😉
 
Czy szczepicie się przeciwko grypie? (Mam nadzieję, że nie jest to kontrowersyjny temat, szczepionka nie jest nowa a każdy ginekolog mi ją w ciąży polecał, nawet w 1 trymestrze nie ma przeciwwskazań 🙂)
Muszę porozmawiać z moim ginekologiem, ale chyba tak, grypa, covid co do krztuśca jeszcze nie wiem 🤔
 
Super, opowiesz coś więcej? Jakie przemyślenia? 😁
Że naprawdę banalne pobranie, domyślam się, że sama analiza próbki już mniej, ale bardzo mam nadzieję, że kiedyś te badania zastąpią pappę albo będą na podobnym poziomie dostępne. Zostaje czekać na wynik. Niby od 3 do 7 dni roboczych. Raczej nie liczę na te 3 ale mam też nadzieję, że nie będzie to 7 bo wtedy nie zdążą przed świętami :(
 
Czy szczepicie się przeciwko grypie? (Mam nadzieję, że nie jest to kontrowersyjny temat, szczepionka nie jest nowa a każdy ginekolog mi ją w ciąży polecał, nawet w 1 trymestrze nie ma przeciwwskazań 🙂)
Ja osobiście się nie szczepie na grypę. Nigdy się nie szczepiłam i nie zamierzam. Nawet lekarz mi tego też nie proponował.
 
Dziewczyny mnie tak dziś głowa boli że ruszyć nie mogę, nie pomaga nic metoda moja okno poduszka cisza. Zabrałam apap pierwszy raz.
 
reklama
Do góry