reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mam robic? Prosze pomozcie

Ksiądz mówi że miejsce żony jest przy mężu.
No to zacofanego masz księdza z typowym średniowiecznym myśleniem.
Kochana myślisz że my tu wszystkie na kocią łapę żyjemu ? Pewnie są i takie ale nie w tym rzecz. Też mam męża, też chodzę do Kościoła , braliśmy ślub kościelny i chodziliśmy na nauki.
I na tych naukach ksiądz ( a na spotkaniu potem z ksiedzem który udzielał nam ślubu była bardzo podobna rozmowa ) mówił, że ślub to związek dwóch osób, jest miłość troska opieka odpowiedzialność i wzajemny szacunek, nie ma ani słowa o biciu, poniżaniu, kopaniu, gryzieniu, wyzywaniu, zastraszaniu.
Moja znajoma brała rozwód to ksiądz sam powiedział jej że jeśli chce to pomoże jej załatwić rozwód kościelny, bo gnojek bił ją, głodził, zastraszał nożem. Ani razu nie usłyszała od księdza że źle zrobiła odchodząc od niego, od piekła jakie jej zafundował.

My ci czarno na białym pokazujemy nagą prawdę, a ty używasz argumentu ,, bo ksiądz mówił ..., bo braliśmy ślub kościelny, ... bo jestem katoloczką ... ''.

Czego ty oczekujesz, że pogłaszczemy cię po główce, że powspółczujemy ci, napiszemy : trzymaj się, dasz radę, musisz być silna , wytrwaj a nóż widelec on się zmieni ???
 
reklama
no tak, bo wielką szansę mają dać dziecku co najlepsze ci, którzy się gryzą po twarzy i biją.
Tego nie napisałam, ale nie twoja to rzecz to oceniać. Skąd wiesz, jakich partnerów mają starające się dziewczyny z forum? Bo ja kojarzę przypadek jednej, która starała się o dziecko z nowym partnerem, który znęcał się psychicznie nad jej starszymi dziećmi.
Kobieta jest płodna, współżyje, zachodzi w ciążę. Normalna sprawa. To nie jest coś na co trzeba zasłużyć.
 
nieprawda. Pokazał jej swoją prawdziwą twarz nieraz, ale ona nie chciała w to uwierzyć i ignorowała jego zachowanie. Miliony kobiet to robią, niekoniecznie z przemocowcem. Przymykają oko, a potem płacz, że mi nie pomaga, nie interesuje się dzieckiem, zdradza, nie chce ze mną spędzać czasu, itd. Faceci się po ślubie nie zmieniają, to kobiety tak bardzo chcą mieć kogokolwiek, że uparcie nie dostrzegają ich wad.
Różnie w zyciu bywa....przed ślubem czasem naprawdę potrafi być pięknie.
Gdy facet wie,ze ma Cię w garści juz nie musi udawać.
Prawdą zas jest,ze kobiety często godzą sie na bycie pomiatanymi słuzącymi byleby nie byc samą.
Ileż razy słyszałam,że nie przeszkadza mi to,nie jest tak źle vzasem mi pomoze itd.Na szczęście goraz mniej jest kobiet świafomie godzących się na takie życie
 
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Nie wiem skąd tyle jadu w Tobie kobieto, zresztą nie kobieto a zołzo.
Również mam nadzieje, ze nas trollujesz, bo jest nie do uwierzenia Twój tok myślenia i Twoja obecna sytuacja 😕

Trochę się wysiliłyśmy, aby Ci w odpowiedziach dać rady co masz robić, wiec napisz - jakie poczyniłas kroki od tego czasu ?
 
Nie zrozumiałas mnie, po prostu oni myślą inaczej..
Ale co ma ksiądz do twojego życia? Niech sobie myślą co chcą. Oni za ciebie TWOJEGO życia nie przeżyją więc nie rozumiem po co w ogóle się tym przejmujesz??
Chcesz żeby twoje dziecko ci kiedys podziękowało za dobre życie czy wolisz za kilka lat mieć świadomość że dziecko cię znać nie chce bo zniszczyłaś mu życie, dzieciństwo zostając przy agresywnym typie który będzie znęcał się nad tobą. Ok, nie jest powiedziane ze dziecku zrobi to samo. Ale masz świadomość co będzie dziecko czuło jak będzie słyszeć wasze kłótnie, jak będzie widziało jak on ci bije? Co poczuje jeśli będzie musiało wzywać pogotowie i policję bo ojciec przesadził??
 
reklama
Również mam nadzieje, ze nas trollujesz, bo jest nie do uwierzenia Twój tok myślenia i Twoja obecna sytuacja 😕

Trochę się wysiliłyśmy, aby Ci w odpowiedziach dać rady co masz robić, wiec napisz - jakie poczyniłas kroki od tego czasu ?
Pewnie żadne...
Ale co ma ksiądz do twojego życia? Niech sobie myślą co chcą. Oni za ciebie TWOJEGO życia nie przeżyją więc nie rozumiem po co w ogóle się tym przejmujesz??
Chcesz żeby twoje dziecko ci kiedys podziękowało za dobre życie czy wolisz za kilka lat mieć świadomość że dziecko cię znać nie chce bo zniszczyłaś mu życie, dzieciństwo zostając przy agresywnym typie który będzie znęcał się nad tobą. Ok, nie jest powiedziane ze dziecku zrobi to samo. Ale masz świadomość co będzie dziecko czuło jak będzie słyszeć wasze kłótnie, jak będzie widziało jak on ci bije? Co poczuje jeśli będzie musiało wzywać pogotowie i policję bo ojciec przesadził??
Nawet jak.jej nie podziękuje to duże prawdopodobieństwo, że nasiąknie tymi wzorcami. I albo zostanie ofiarą albo katem.
 
Do góry