reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Wszystkie są dobre

Panorama ma ten plus ze jako jedyna bada triplodię
Veragene jest fajny bo bada choroby monogenowe i to nowość na rynku pod tym kątem
Nifty Pro bada najwiecej mikrodelecji (chociaż Veragene też bada prawie wszystkie) i ubezpieczenie
Sanco, Harmony, veracity też są bardzo dobre

Ja się zastanawiam pomiędzy Veragene a panorama i skłaniam się do veragene jednak
A Veragene bada to samo co nifty pro plus coś dodatkowego? Dobrze rozumiem?
 
reklama
W temacie badań to mój lekarz poleca bardzo panoramę jest podobno super dobra jak ma się zanikającego bliźniaka na bardzo wczesnym etapie takim co nawet można nie wiedzieć
 
Ja razie czekam na wizytę 12 stycznia. Teoretycznie będzie wtedy 7tc+2dni Wtedy będę myśleć o badaniach prenatalnych i dodatkowym nifty, bo pewnie z racji wieku wyjdzie podwyższone ryzyko.
Zmieniłam nick , bo na forum jest aktywna pewna znajoma a nie chciałabym żeby wiedziała, że jestem w ciąży. Ja to ta od nieprawdopodobnej ciąży ;)
Z objawów to na razie bardziej nabrzmiałe piersi.
 
Dziewczyny ja już po wizycie ☺️ z usg 6t2d serce było ale nie słuchałam bo pani doktor powiedziała, zeby mu nie zaszkodzić. Mój mały człowieczek ma 0.51 cm. O tych przeciwcialach powiedziała zeby się nie stresować, i zeby zrobić te dodatkowe badanie wtedy będziemy wiedziały o jakie przeciwciala chodzi. Muszę jedynie endokrynologa odwiedzić bo tsh poszło mi w kosmos ☺️ a i w sumie na wczorajsze plamienie nie dała mi tabletek bo to w sumie były dwie lub trzy krople zabrudzonego sluzu.
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie są dobre

Panorama ma ten plus ze jako jedyna bada triplodię
Veragene jest fajny bo bada choroby monogenowe i to nowość na rynku pod tym kątem
Nifty Pro bada najwiecej mikrodelecji (chociaż Veragene też bada prawie wszystkie) i ubezpieczenie
Sanco, Harmony, veracity też są bardzo dobre

Ja się zastanawiam pomiędzy Veragene a panorama i skłaniam się do veragene jednak
W którym tygodniu planujesz zrobić to badanie?
 
Ma ktoś uplawy koloru latte? To już mam ktorys raz, a w pierwszej ciąży miałam tylko dużo białego sluzu. Martwiący ten kolor..
Ja niestety takie uplawy mam od 5 tygodnia obecnie 6+5dni jestem na Duphastonie 2x1 wczoraj byłam na wizycie słyszałam serduszko tabletki mam nadal brać. Nie wiem sama co o tym myśleć różnie mówią wczoraj położna powiedziała że na początku ciąży często są takie plamienia ale mimo to noo boję się i mam obawy.
 
reklama
Ja nie ukrywam, że dla mnie plusem tych badań jest tez oznaczenie płci. Nie mam jakiś szczególnych preferencji, ale jestem po prostu bardzo ciekawa :)
a jak te badania cenowo się kształtują, bo nifty wiem że ok.2500zł i szczerze to tylko o tych słyszałam.
 
Do góry