reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja do pracy pędzę tak rano. Nie mogę iść na razie na zwolnienie bo zmieniłam pod koniec roku pracę i mam umowę czasową. Mówiłam wam że nie wierzyłam że się uda i już zaczęłam układać życie po nowemu...
No to sobie ułożyłaś na nowo 😁 ale wiesz tak myślę o Tb że to mimo wszystko cholerne szczęście(w nieszczęściu) masz, czwórka dzieci-coś cudownego🥰😍- i to tylko dwa razy w życiu przerabiając temat pieluch 😁
 
reklama
Czytam sobie o tych naturalsikach i zaczynam się zastanawiać. W przyszłym tygodniu mam wizytę po porodzie no i właśnie?
Jak to jest? Tyle transferów gdzie nic nie ruszyło, do tego jeden jajowód w moim przypadku po cp.
Gdybym nie miała 4 [emoji3587] to bym nawet się nie zastanawia nad antykoncepcja.
Ale jak to jest? Czy Wy się zabezpieczalyscie?
Nie bardzo widzi mi się łykać antki.. mało to chemii było przez ivf [emoji36]
Widzę że życie robi sobie z nas czasem jaja [emoji85]
 
Czytam sobie o tych naturalsikach i zaczynam się zastanawiać. W przyszłym tygodniu mam wizytę po porodzie no i właśnie?
Jak to jest? Tyle transferów gdzie nic nie ruszyło, do tego jeden jajowód w moim przypadku po cp.
Gdybym nie miała 4 [emoji3587] to bym nawet się nie zastanawia nad antykoncepcja.
Ale jak to jest? Czy Wy się zabezpieczalyscie?
Nie bardzo widzi mi się łykać antki.. mało to chemii było przez ivf [emoji36]
Widzę że życie robi sobie z nas czasem jaja [emoji85]
Ja na poczatku nic nie brałam i nie miałam nic przeciwko kolejnej ciąży. Byloby to by bylo, ale gdy okres zacząl przychodzić jak sobie chciał do tego był bardzo bolesny to mam plastry by nie łykać tabletek.
 
Na razie brzuszek mi prawie wcale nie przeszkadza, dolegliwości ( oprócz tej nogi) nie mam, to i pewno, mogę jeszcze w tej ciunzy łazić 😜.
Jakoś nie tego uśmiechu z powodu porodu nie mogę sobie wyobrazić 😂. Ja nie @bazylia128 , ona to chciała choćby kartoflisku rodzić 😂.
Ja pierdziulę, mnie to chyba uśpią i obudzą przy wypisie ze szpitala 🤦
Teraz jak juz wiem co to porod to by mnie nawet najlepsza prywatną klinika nie pocieszyla :)
 
Czytam sobie o tych naturalsikach i zaczynam się zastanawiać. W przyszłym tygodniu mam wizytę po porodzie no i właśnie?
Jak to jest? Tyle transferów gdzie nic nie ruszyło, do tego jeden jajowód w moim przypadku po cp.
Gdybym nie miała 4 [emoji3587] to bym nawet się nie zastanawia nad antykoncepcja.
Ale jak to jest? Czy Wy się zabezpieczalyscie?
Nie bardzo widzi mi się łykać antki.. mało to chemii było przez ivf [emoji36]
Widzę że życie robi sobie z nas czasem jaja [emoji85]
Ja nie stosuje żadnej antykoncepcji, nie chce łykać tabletek przy niedrożnych jajowodach bo uważam, że to niepotrzebna chemia. A naturalsik by mnie ucieszył aczkolwiek na początku trochę się bałam bo miałam cc u tu jak się czyta to różne cuda się dzieją😉.
 
Dokładnie 2 lata i miesiąc 😉

U mnie różnica rowno 2 lata i ba początku byla jazda bez trzymanki 🙈 juz rezerwuj babcie do pomocy 😉

Gratulacje dziewczyny aż serce rośnie od tylu dobrych wiadomości ❤ a już w ogóle jak czytam o naturalsikach po in vitro🤩🤩też na taki czekam😉 życzę Wam spokojnych i przyjemnych ciąż 😉

Mocne ✊✊✊ za naturalsika u ciebie! 😁

Czytam sobie o tych naturalsikach i zaczynam się zastanawiać. W przyszłym tygodniu mam wizytę po porodzie no i właśnie?
Jak to jest? Tyle transferów gdzie nic nie ruszyło, do tego jeden jajowód w moim przypadku po cp.
Gdybym nie miała 4 [emoji3587] to bym nawet się nie zastanawia nad antykoncepcja.
Ale jak to jest? Czy Wy się zabezpieczalyscie?
Nie bardzo widzi mi się łykać antki.. mało to chemii było przez ivf [emoji36]
Widzę że życie robi sobie z nas czasem jaja [emoji85]

Ja też myslalam, że temat antykoncepcji mnie nie dotyczy i mam Bartka 😁
 
reklama
Ja nie stosuje żadnej antykoncepcji, nie chce łykać tabletek przy niedrożnych jajowodach bo uważam, że to niepotrzebna chemia. A naturalsik by mnie ucieszył aczkolwiek na początku trochę się bałam bo miałam cc u tu jak się czyta to różne cuda się dzieją[emoji6].
Ja oczywiście chcialabym jeszcze mieć dzieci tylko z tyłu głowy mam te moje mrozaczki.
Chciałabym z nimi spróbować w pierwszej kolejności [emoji16]
Co do niedrożnych jajowodów to podobno takie miała mieć @bazylia128 [emoji1787]
 
Do góry