reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

Dziękuję, została modlitwa i nadzieja.
Jeśli jesteś po prenatalnych prywatnie, czyli na własną rękę to mimo wszystko lekarz prowadzący powinien skierować na prenatalne ze wskazań. Warto zrobić, zawsze inne spojrzenie. Ja miałam też tak, amniopunkcję niedługo po prenatalnych. Moja córeczka niestety odeszła przed świętami.
 
reklama
Jeśli jesteś po prenatalnych prywatnie, czyli na własną rękę to mimo wszystko lekarz prowadzący powinien skierować na prenatalne ze wskazań. Warto zrobić, zawsze inne spojrzenie. Ja miałam też tak, amniopunkcję niedługo po prenatalnych. Moja córeczka niestety odeszła przed świętami.
Dostalam skierowanie i umówiona wizytę w poradni na poniedzialek
 
Jestem po badaniach prenatalnych prywatnie, na poniedziałek mam wizytę w poradni i będę kierowania na amniopunkcje. No niestety u mnie z dzisiejszych badan brak pozytywów,słabo to wygladana wszystko wskazuje na zespol turnera oraz wodniak karku z przegrodami. Muszę liczyć się tym,że do amniopunkcji dzidzia nie dożyje.
Dzieci z zespołem turnera rodzą się i rozwijają zdrowo. Jeśli obrzęk zejdzie i dzidzia nie będzie miała wad serduszka to jest duża szansa że wszystko będzie w porządku. Dziewczynki z tą wadą nie są opóźnione intelektualnie, studiowała że mną dziewczyna z zespołem turnera i oprócz niskiego wzrostu wgl nie odbiegała od reszty, a wręcz przeciwnie - zdawała egzaminy lepiej niż reszta :)
 
Ja mam dziś gorszy dzień... Myślałam że po połówkowych się uspokoje. I nic nie wychodzi, dzidzia zdrowa... A żałuję że nie wykonałam Amniopunkcji. Ciągle zyje w strachu.. Połówkowe mi nie pomogły :( chciałabym już być po porodzie i już wiedzieć na czym stoję..
 
Ja mam dziś gorszy dzień... Myślałam że po połówkowych się uspokoje. I nic nie wychodzi, dzidzia zdrowa... A żałuję że nie wykonałam Amniopunkcji. Ciągle zyje w strachu.. Połówkowe mi nie pomogły :( chciałabym już być po porodzie i już wiedzieć na czym stoję..
A teraz już nie da rady jej zrobić?
Dla mnie zabieg był zupełnie bezbolesny. Za 2 godziny jadę na kontrolę do mojej gin, bo akurat się tak złożyło dzień po dniu. Czuję się dobrze, więc myślę, że wszystko jest ok.
Może zapytaj jeszcze swojego lekarza o tą amniopunkcje. Myślę, że warto, bo szkoda nerwów.
Buziaki 😘
 
Już nie, jest za późno robi się ją do 22 tc a ja jestem w 22. Później się robi kordocytoze (chyba źle nazwę zapisałam) ale ma więcej i częściej powikłania więc się nie zdecyduje na nią :(
 
reklama
Do góry