reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nie mam głowy do ustawienia tego paska wieku ciąży, już chce zasnąć dzisiaj. Ten ból brzucha i wzmożone bulgotanie nie ustępuje, o godz. 20 wzięłam nospe powinno niebawem uśmierzyć ból jeśli to napinanie mięśni. Mam zamiar się wyspać porządnie dzisiaj. Poprzedniej nocy późno poszłam spać. Myślę sobie że może ten ból brzucha od niestrawności bo aż mnie tak zacina ...oby. dobranoc koleżanki spokojnych snów 🙂👍
 
reklama
Ciężko stwierdzić, czy przy krwiaku mnie bolal, bo ogolnie przez całą ciaze mialam bóle brzucha i skurcze, raz wieksze, raz mniejsze
Przy krwiakach odczuwałam ból coś jakby siniaka w środku, wcześniej nie wiedziałam od czego aż przy ciąży wyszło że mam krwiaki, ale odczuwałam te większe. Po takim pobolewanie przychodziło plamienie.
 
Dziewczyny właśnie odkryłam nowy test NIPT . Nazywa się Veragene. Kosztuje u mnie 2990 ale można skorzystać z kodu na 20% zniżki. Ja chyba się na ten zdecyduje. Co mnie przekonuje że wykrywa wady genetyczne, mikrodelacji i jakieś choroby monogenowe. Pobiera się probke krwi od matki i ślinę z wewnętrznej powierzchni policzka partnera.
Wykrywa choroby już od 2,5 mln czegoś a inne dopiero powyżej 7mln.
Poczytajcie sobie jeśli jesteście zainteresowane. Nie wiem tylko gdzie wysyłane są te badania.
Ja robiłam jego odmianę - Veracity i dostałam informacje, ze badanie jest wysyłane do Stanów. Sadze, ze dla Veragene może być podobnie.
 
Kryzys- zostałam sama na wieczór w domu i zamiast cieszyć się jakimś serialem, leżę i mi się płakać chce. Nawet leżąc jest źle wiec co chwile siadam i się kładę. Jest mi strasznie niedobrze ale do wymiotów raczej daleko. Jeździ mi po brzuchu i na pewno nie tak jak przed skorzystaniem z toalety. Nie mogę się na niczym skupić, serce wali tak ze nawet czuje je w brzuchu- nawet pomyslałam czy to możliwe żebym już coś tam czuła ale przecież to niemożliwe… kręci się w głowie i co chwile mi się odbija. Dodatkowo czuje ze mam tak spięte wszystkie mięśnie ze już ledwo obracam szyją 😭😭😭
 
reklama
Ja też myślałam że będę robić Nifty na 100%, ale jak na USG wyszło wszystko dobrze, w pappa również to Pani doktor powiedziała że nie ma potrzeby robić Nifty.
Czyli jesteś już po prenatalnych? Sorry że pytam jeśli już pisałaś, ale nie pamiętam:D
Moja doktor poleciła się wstrzymać do usg, w ten sam dzień będą wyniki pappa. Powiedziała tak: jeżeli wyjdzie jakieś ryzyko np 1:200, warto zrobić. Jeżeli 1:8000, to już sama pani zadecyduje.
 
Do góry