reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ustaliliśmy już wszystko.
Będzie po prostu dobrze!!!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna [emoji86]
 
reklama
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Piękna informacja z rana!
Ściskam 😗
 
Gratulacje dziewczyny. Wczorajszy nie czytałam na bieżąco a tutaj takie wieści.

Tak jak podejrzewałam naszej księgowe ogarnęły się same co i jak mamay robić więc wczoraj ogarnęłam 15 faktur. A u nas do każdej faktury opis, i 4 załączniki plus wksięgowanie do SAP. Siedziałam w pracy po godzinach bo już mailami dość leżących faktur.
W poniedziałek ma do nas przyjechać dyrektora oddziału więc kierowniczka już w stresie i kazała nam ogarnąć biurka, a u mnie niestety sterty papierów.
Ale jestem dobrej myśli.

Miłego weekendu dziewczyny 😗
 
Eee to licho szukasz, ja kupiłam pinki po 2,99zl za sztukę! 😀 i tez 10 sztuk, mniej się nie opłaca, na jakieś 2-3mce mi starczy 😛
Wcześniej też za tyle kupowałam, ale teeaz nie mogłam znaleźć takich tanich (jakby podrożały 🤔), tyle że ja zawsze szukam owulaków i ciążowych od jednego sprzedawcy i cyk bez kosztów przesyłeczki 🤣
 
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
trzymam kciuki 🤞 no i tańce afrykańskie odprawiam 😁 Dawaj nam znać jak sytuacja 💪 Ale jestem podekscytowana 🤭
 
Ale ekstra! Super wiadomosc! Jednak sny się sprawdzają ❤️❤️❤️❤️
Mam nadzieję że nie, bo mi się dziś śniło że umieram... I drugi jakiś męczący sen. A dwa razy już śniły mi się niemowlaki l, i co? I właśnie nic z tego...
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Ojej, ale suuuuper! Gratulujęęę 🎊 i Czekamy na pozotywne wieści! Musi być dobrze!
 
Hej dziewczyny mam pytanko, zwykle owulacje mam ok 20dc i wtedy miałam zaczynać brać dupka, teraz wygląda na to że była szybciej i nie bardzo wiem co robić. Zacząć już czy czekać eo wizyty ktora mam 17.01 właśnie w dzien kiedy powinna być owulacja teoretycznie
 
reklama
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Trzymam mocno ❤
 
Do góry