reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

A ja dzisiaj nie poszłam do oracy bo tak wieje a z moim malutkim samochodem pewnie bym juz w rowie leżala 🤣
Cały dzień leżę i odpoczywam, nic mi się nie chce. Nawet obiad z wielką łaską zrobilam 🤣🙄
Też mam małe aygo i bałam się jechać szybciej niż 110km/h 🤣
Teraz będąc w ciąży jeżdżę wolniej i bezpiecznie niż wcześniej :)
 
reklama
Dzielnie czekałaś tyle dni na test, nie jedna by nie wysiedziała 😀 gratulacje!
Miałaś terminację jak jeszcze było to dozwolone? Ubolewam nad tym zakazem… to jest chore..

Super, że wszystko dobrze 🥰 mnie można wpisać na 4.09 😊😊

Mój mąż to samo 😅 to nasza pierwsza ciąża i martwi się żebym się za bardzo nie przeciążyla
Ooo ja jestem z 4.09 :)
Tak T miałam jak jeszcze można było , chociaż juz zapadł wyrok

Dziewczyny nie dziwie się,ze wam się nie chce , dziś blue monday ? Najbardziej depresyjny dzień 🤦‍♀️ Ja cierpię na bezsenność , niestety jeszcze do pracy muszę pochodzić ..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam wyniki bety: 190 (dla przypomnienia w sobotę 83) przyrost jest więc cieszę się, że ciąża się rozwija. Ale oczywiście i tak w głowie, że może za mały bo w poprzedniej ciąży był większy 🤷🤦 oby nie puste jajo. Spróbuję zaraz umówić się na pierwszą wizytę, myślę że koniec pierwszego tygodnia lutego albo drugi tydzień, zobaczę jak terminy.
 
Myślicie że w 4+6 będzie widać pęcherzyk na USG? Zastanawiam się czy nie iść na szybkie USG podgladnac czy ciąża jest w macicy. Wizytę z USG mam dopiero ustaloną w 6+3 a tyle to nie wytrzymam na bank 😄
 
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁
Ta

My mamy prenatalne 23.02 ale nie wiem czy nie zostawić sobie informacji o płci na czas porodu, też mamy chłopca i dziewczynkę więc jest nam wszystko jedno 😀

Ooo ja tez w De, w jakim landzie mieszkasz?
Dziewczyny czy wy tez tak szybko się denerwujecie ja od kilku dni jakbym straciła moc porozumienia z moim dramat wszystko mnie irytuje 😂
Oj bardzo 🙈
Dziewczyny, kiedy macie pierwsze USG i który to będzie u Was tydzien ciąży? Ja jutro po wynikach bety będę dzwonić i się umawiać. Nie chce pójść za wcześnie, żeby się nie stresować czemu nie ma jeszcze zarodka albo serduszka...
Jutro idę do lekar,a to bedzie 6(+5 i stresa mam przeogromnego

Witajcie już nadrobiłam w czytaniu 🙂 powiem wam kilka słów o sobie. To jest moja 6 ciąża jestem mamą 5 córek: 21 lat, 20, 18, 6 i 4 lat. Trzy najstarsze mam z poprzedniego małżeństwa. Dwie najmłodsze z obecnego. Mąż w sierpniu wyjechał do Holandii do pracy z tą myślą iż nas ściągnie do siebie. Więc się udało w grudniu znalazł mieszkanie przyjechał na święta powitaliśmy się bardzo bardzo mocno i wyszło nam. Tak jak pisałam wcześniej od 3 stycznia mieszkamy w Bocholt i według aplikacji mam 6 (5+6) i termin na 13 września 🙂 cieszymy się niespodzianką tylko przeraża mnie załatwianie ubezpieczenia, położnej i w ogóle. Najgorsze że nawet nie popracowałam w Niemczech a od razu ciąża 😔
To nic i tak będzie Ci się macierzyński należał 300€ przez rok, albo 150 przez 2
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie ❤ dzidzia ma 1cm wielkości, widziałam je i pulsujące serduszko, ale jak włączył dźwięk to ale pięknie było słychać ❤ mąż słyszał na korytarzu, 150 uderzeń na minutę ❤ według usg wyszło 7+1 i termin wstępnie na 4.09 😍
Tylko zapytałam się o te delikatne skurcze i powiedział że tak nie może być, dostałam luteinę i nospe, zakaz współżycia i innych rzeczy 🤷‍♀️
Następna wizyta 7 luty 🙂
 
Do góry