reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Porównując składy to mama dha ma więcej tego dha, ale pregna plus za dużo nie odbiega od tego i ma żelazo dodatkowo plus więcej kwasu foliowego 🤷‍♀️
Czytałam, że według najnowszych wytycznych nie zaleca się suplementowania żelaza, jeśli nie stwierdzono niedoborów w tym zakresie. Widziałam, że jest też pregna plus bez żelaza, powstała właśnie po wydaniu tych najnowszych analiz.
 
reklama
Czytałam, że według najnowszych wytycznych nie zaleca się suplementowania żelaza, jeśli nie stwierdzono niedoborów w tym zakresie. Widziałam, że jest też pregna plus bez żelaza, powstała właśnie po wydaniu tych najnowszych analiz.
No właśnie ja badałam żelazo i mam bardzo dobre i raczej będę łykać dalej mama dha premium plus bo przynajmniej mam wykupiony zapas ale wydaje mi się że zalecił kupić to bo kartę przebiegu ciąży mam z firmą pregna 😆🤣
 
Do góry