reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

To u mnie ostatnio było tak, że nawet z poczekalni męża wyprosili. No przynajmniej konsekwentni z tym nie wpuszczaniem są, bo jakby w poczekalni siedziały babki z partnerami to już trochę hipokryzja że do gabinetu nie można.
Ale też trochę jednak głupota, mógłby ten mąż moim zdaniem wejśc, bo przecież jeśli on miałby zarażać to ja na pewno też, non stop jesteśmy razem przecież
 
reklama
Co do dotykania to mój bardzo chetnie przez ubranie glaszcze, a jak głaszcze przez skóre to czuje jak mu ręka drży 😅 nie wstydzi sie tez głaskac przy ludziach, jak ostatnio mieliśmy sporo spotkań rodzinnych to co chwiile macał 😊

Ja dzisiaj 19+6 i bardzo słabo czuje ruchy co troche mnie martwi bo lozysko mam z tyłu, jestem szczupla,a brzuszek mały 😔 czuje tylko pod ręką i to jak tak z 10minut macam to gdzies tam coś poczuje, ostatio przez 1,5 dnia ani razu nie poczułam. Detektor wyczuwa tetno dosyc nisko, gdzies 2 cm nad wzgorkiem i zawsze po prawej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Co do dotykania to mój bardzo chetnie przez ubranie glaszcze, a jak głaska przez skóre to czuje jak mu ręka drży [emoji28] nie wstydzi sie tez głaskac przy ludziach, jak ostatnio mieliśmy sporo spotkań rodzinnych to co chwiile macał [emoji4]

Ja dzisiaj 19+6 i bardzo słabo czuje ruchy co troche mnie martwi bo lozysko mam z tyłu, jestem szczupla,a brzuszek mały [emoji17] czuje tylko pod ręką i to jak tak z 10minut macam to gdzies tam coś poczuje, ostatio przez 1,5 dnia ani razu nie poczułam. Detektor wyczuwa tetno dosyc nisko, gdzies 2 cm nad wzgorkiem i zawsze po prawej stronie.
Wystarczy, że małe obróci się do łożyska i po nim hasa. Maluchy mają jeszcze dużo miejsca :)
 
To ile macie lat? Masz wsparcie w rodzicach? Jak zareagowali?
Ja mam 20 A on 24.Mam wsparcie w matce.W ojcu też Ale trochę się na niego wypiełam przez to jaki kiedyś był dla rodziny.Ale na wiadomość o dziecku bardzo się ucieszyli.Rodzice partnera też.Zwłaszcza,że urodzi się dziewczynka. Mama partnera pracuje w szpitalu i już zarezerwowała najlepszą salę na cały czerwiec haha.A co do partnera,mam nadzieję, że jeszcze dojrzeje.Jesteśmy młodzi to wszystko jest dla nas nowe.Mysle,że jeszcze wszystko się ułoży.Puki co dla własnego dobra i dzidziusia muszę się nauczyć mieć więcej rzeczy w d... I ustępować.To dobry człowiek tylko ma swoje jazdy jak każdy tylko jeden mniejsze drugi większe.Na pewno nie dam skrzywdzić niuni.A jak będzie świrowac to go kopne w d... I się z naluszkiem wyprowadze.
 
Co do dotykania to mój bardzo chetnie przez ubranie glaszcze, a jak głaska przez skóre to czuje jak mu ręka drży 😅 nie wstydzi sie tez głaskac przy ludziach, jak ostatnio mieliśmy sporo spotkań rodzinnych to co chwiile macał 😊

Ja dzisiaj 19+6 i bardzo słabo czuje ruchy co troche mnie martwi bo lozysko mam z tyłu, jestem szczupla,a brzuszek mały 😔 czuje tylko pod ręką i to jak tak z 10minut macam to gdzies tam coś poczuje, ostatio przez 1,5 dnia ani razu nie poczułam. Detektor wyczuwa tetno dosyc nisko, gdzies 2 cm nad wzgorkiem i zawsze po prawej stronie.
To tak jak moj. Moj sie wszystkim interesuje. Czasem mnie wkurza bo az za bardzo.... 😅
 
Co do dotykania to mój bardzo chetnie przez ubranie glaszcze, a jak głaska przez skóre to czuje jak mu ręka drży 😅 nie wstydzi sie tez głaskac przy ludziach, jak ostatnio mieliśmy sporo spotkań rodzinnych to co chwiile macał 😊

Ja dzisiaj 19+6 i bardzo słabo czuje ruchy co troche mnie martwi bo lozysko mam z tyłu, jestem szczupla,a brzuszek mały 😔 czuje tylko pod ręką i to jak tak z 10minut macam to gdzies tam coś poczuje, ostatio przez 1,5 dnia ani razu nie poczułam. Detektor wyczuwa tetno dosyc nisko, gdzies 2 cm nad wzgorkiem i zawsze po prawej stronie.
To tak jak moj. Moj sie wszystkim interesuje. Czasem mnie wkurza bo az za bardzo....
Ja mam 20 A on 24.Mam wsparcie w matce.W ojcu też Ale trochę się na niego wypiełam przez to jaki kiedyś był dla rodziny.Ale na wiadomość o dziecku bardzo się ucieszyli.Rodzice partnera też.Zwłaszcza,że urodzi się dziewczynka. Mama partnera pracuje w szpitalu i już zarezerwowała najlepszą salę na cały czerwiec haha.A co do partnera,mam nadzieję, że jeszcze dojrzeje.Jesteśmy młodzi to wszystko jest dla nas nowe.Mysle,że jeszcze wszystko się ułoży.Puki co dla własnego dobra i dzidziusia muszę się nauczyć mieć więcej rzeczy w d... I ustępować.To dobry człowiek tylko ma swoje jazdy jak każdy tylko jeden mniejsze drugi większe.Na pewno nie dam skrzywdzić niuni.A jak będzie świrowac to go kopne w d... I się z naluszkiem wyprowadze.
Sorry, ale moj maz jest starszy od Twojego faceta o rok i nie zachowuje się tak. Wiek to nie jest usprawiedliwienie dla wszystkiego. Wspolczuje Ci faceta...
 
reklama
Podobno nie powinno się często głaskać brzucha ponieważ to powoduje skurcze.Lekarz w szpitalu mówił.Nie wiem czy to prawda bo co lekarz to inna opinia
O mi to samo powiedziała pielęgniarka w szpitalu. W każdym razie myślę, że to ma zastosowanie jesli coś się dzieje, a nie w momencie jak jest wszystko dobrze :D podobież nie powinno się smyrać noworodka po policzku między karmieniami bo to zachęca do ssania- to też uslyszałam w szpitalu w czasie odwiedzin siostry ;D ja zakochana w maluszku głaskałam sobie jego policzek a położna własnie zwrócila uwagę :D
 
Do góry