reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Wg mnie bardziej obciążające fizycznie i psychicznie, ale to też zależy od dobranego protokołu i przede wszystkim organizmu :)
Co do kosztów zależy od kliniki, zerknij czy w Twoim mieście/ województwie nie ma dofinansowania.
A czy in vitro jest bardzo stresujące? Ogólnie jakie sa koszta in vitro? :)
 
Wg mnie bardziej obciążające fizycznie i psychicznie, ale to też zależy od dobranego protokołu i przede wszystkim organizmu :)
Co do kosztów zależy od kliniki, zerknij czy w Twoim mieście/ województwie nie ma dofinansowania.
Dzieki za info 😊 podejrzewam ze jest to bardzo obciążające ale do przezycia? Jestem z Krakowa i z tego co rozmawialam z lekarzem w Krakowie sa dofinansowania 😊
 
Oczywiście! [emoji3] Po prostu trzeba byc nastawionym na cel to cała reszta jakoś leci.. dla mnie ważne tez było wsparcie Partnera, dobrze mieć komu pomarudzic..[emoji28]
Nas wyszło troszkę więcej, ale my badaliśmy zarodki, co nie jest obowiązkowe [emoji854]
Dzieki za info [emoji4] podejrzewam ze jest to bardzo obciążające ale do przezycia? Jestem z Krakowa i z tego co rozmawialam z lekarzem w Krakowie sa dofinansowania [emoji4]
 
Dzieki za info 😊 podejrzewam ze jest to bardzo obciążające ale do przezycia? Jestem z Krakowa i z tego co rozmawialam z lekarzem w Krakowie sa dofinansowania 😊
Jest obciążające i finansowo i psychicznie. Sama nie wiem co bardziej 🙄😏 ale warto, naprawdę warto to wszystko przetrwać. Bo nasze dzieci są tego warte, po prostu ❤️😉
 
Rozumiem😊 teraz wszystko kosztuje ale jesli chodzi o dzidzie to pieniądze zawsze sie znajda 😊 co do partnera tez mam takiego ktory chyba powinien zostać swiety przez moje humorki 😄
 
Tak mi się udała 2 inseminacja pierwsza w sumie też ale niestety poroniłam. Wiadomo in vitro jest skuteczniejsze jeżeli kilka razy z rzędu komuś się nie udała inseminacja. Trzymam kciuki ✊✊
Mialam podobne doświadczenia tez nam sie udalo za 3 razem ale tez poroniłam trzymam sie tego ze jak raz sie udalo to moze sie jeszcze uda 😊
 
reklama
I chwała mu za to! [emoji28]
Zrób tak, jak podpowiada Ci intuicja. Ivf to nie koniec świata, ale uważam że trzeba byc na to gotowym mentalnie [emoji6]
Rozumiem[emoji4] teraz wszystko kosztuje ale jesli chodzi o dzidzie to pieniądze zawsze sie znajda [emoji4] co do partnera tez mam takiego ktory chyba powinien zostać swiety przez moje humorki [emoji1]
 
Do góry