reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne karmienie w łóżeczku czy na rękach

Didid

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Grudzień 2021
Postów
32
Hej,

Mam pytanie czy któraś z Was również "praktykuje" nocne karmienie butelką w łóżeczku oczywiście bez budzenia niemowlaka?

Mam wyrzuty sumienia bo odstawiłam od piersi po około 2 miesiącach a mój Dzidziuś jest strasznie czujny/ wrażliwy i aby go nie rozbudzać karmię go nie wyjmując z łóżeczka. Oczywiście podkładam wyżej podusię itp. ale nie ma tej bliskości..
 
reklama
Spokojnie, ja nigdy nie bralam synka w nocy przy karmieniu butelką. Tak samo jak Twoje dziecko jest wrażliwy i zaraz by się obudzil. A akurat nocnych pobudek mamy az nad to
 
Jak to? To tylko mój niemowlak je w nocy? Synek od urodzenia co 1,5 godz jadl w nocy piers bo był glodny i sie jej domagał a po przejściu na modyfikowane co 2 godz
Domaga się jedzenia przez sen? Moja jak jest głodna to się budzi. Sama jej nie podstawiam cycka czy butelki, jak się nie obudzi.
 
Od poczatku karmiłam mm. Ja głupia się nasluchalam że dziecko to powinno co 2 godziny jeść. A że jeszcze wczesniaka miałam to głupia budziłam ją na jedzenie i się dziwiłam czemu tak ulewa. Dałam sobie i jej spokój, jak była głodna to się budziła czyli czasem co 4 czasem co 3 godziny. Rekord 13godzin snu w 4 miesiacu. Nigdy nie karmiłam w łóżeczku przes sen. Przez 3 miesiące na rękach, jak miała silniejsze plecy to już na poduszce
 
reklama
Od poczatku karmiłam mm. Ja głupia się nasluchalam że dziecko to powinno co 2 godziny jeść. A że jeszcze wczesniaka miałam to głupia budziłam ją na jedzenie i się dziwiłam czemu tak ulewa. Dałam sobie i jej spokój, jak była głodna to się budziła czyli czasem co 4 czasem co 3 godziny. Rekord 13godzin snu w 4 miesiacu. Nigdy nie karmiłam w łóżeczku przes sen. Przez 3 miesiące na rękach, jak miała silniejsze plecy to już na poduszce
Moja ma teraz niecałe 4 miesiące i śpi od 19-20 do 6-7. Karmię piersią, nie budzę. Ale w dzień co 1,5-2 godziny musi zjeść.
 
Do góry