reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Zgłaszam się po wizycie 😇

Om 8+4 termin na 26.08
USG 7+4 termin na 2.09

Na prenatalnych najdokładniej określimy termin, póki co ciąża młodsza o tydzień, więc wychodzi wrzesień ;)

Mamy 1,3 cm ❤️❤️
Mój mąż chciał aby dzidziuś urodził się 2 września akurat wtedy ma urodziny. Gratulacje pięknego dzidziusia ❤❤❤
 
Jestem przybita bo dalej nic nie wiadomo dziewczyny. Tydzień temu pęcherzyk miał 0,8 mm, dziś 1,2 mm więc rośnie powoli, jak dał pod jakimś kątem to mówi że dostrzega "zarysy" ciałka żółtego. Mówił że niby to 6+6 ale jeżeli to było od spóźnionego okresu to może być dopiero ok 5 bo czasami mi się spóźniał z a czasem nie. Najpierw chciał mnie jutro wziąść na zabieg, ale zrobił USG jeszcze raz i mówi że dostrzegł te zarysy ciałka i żebyśmy poczekali do kolejnej środy, a jak wtedy nic to w czwartek mnie weźmie na zabieg, ale żebym była dobrej myśli, bo pęcherzyk się robi jednorodny.. eh, moim jedynym marzeniem było dziś dowiedzieć się na tak albo na nie , a nie czekać dalej, eh .
 

Załączniki

  • IMG_20220119_170122.jpg
    IMG_20220119_170122.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 76
Jestem przybita bo dalej nic nie wiadomo dziewczyny. Tydzień temu pęcherzyk miał 0,8 mm, dziś 1,2 mm więc rośnie powoli, jak dał pod jakimś kątem to mówi że dostrzega "zarysy" ciałka żółtego. Mówił że niby to 6+6 ale jeżeli to było od spóźnionego okresu to może być dopiero ok 5 bo czasami mi się spóźniał z a czasem nie. Najpierw chciał mnie jutro wziąść na zabieg, ale zrobił USG jeszcze raz i mówi że dostrzegł te zarysy ciałka i żebyśmy poczekali do kolejnej środy, a jak wtedy nic to w czwartek mnie weźmie na zabieg, ale żebym była dobrej myśli, bo pęcherzyk się robi jednorodny.. eh, moim jedynym marzeniem było dziś dowiedzieć się na tak albo na nie , a nie czekać dalej, eh .

Najgorzej tak czekać... Trzymam kciuki, żeby za tydzień były dobre wiadomości!
 
Cześć dziewczyny 😞 ja znów dziś od rana plamię i to dosyć dużo ,do tego zupełnie zaniknely mi objawy. Zadzwoniłam do mojego gin i kazał mi zwiększyć dawkę luteiny , a co do braku objawow powiedział , że to nie wróży dobrze . Co prawda niczego nie przesadza ale nie jest to dobrze. Idę do niego jutro na 15.30, ale nie przeczuwam nic dobrego. Także żegnam się z Wami powoli , a Wam życzę pięknej 9 miesięcznej przygody ♥️ Trzymajcie się

Brak objawów nie musi oznaczać najgorszego, wiele dziewczyn nie ma objawów, ja też nie mam. Trzymaj się, na pewno będzie dobrze!
 
Dziękuję ♥ Tym bardziej że mamy stabilna sytuację finansową, oboje pracujemy, mamy duży własny dom , żyjemy bez kredytu. Dzieci chodzą do żłobka i przedszkola więc dziadków nie obarczamy opieką na wnukami. Nie rozumiem totalnie ich podejscia.
Tym bardziej powinni się cieszyć. Chociaż ja mogę mieć problem z teściem, że dopiero przeprowadziliśmy się do Niemiec ja bez pracy i jak sobie to wyobrażam??? Mam mega stresa jeśli chodzi o jego reakcję. Dowie się we wrześniu 🤣🤣🤣
 
Tym bardziej powinni się cieszyć. Chociaż ja mogę mieć problem z teściem, że dopiero przeprowadziliśmy się do Niemiec ja bez pracy i jak sobie to wyobrażam??? Mam mega stresa jeśli chodzi o jego reakcję. Dowie się we wrześniu 🤣🤣🤣
Hahah tak najlepiej! Zobaczy maluszka i od razu serce zmięknie 😂
 
reklama
Jestem przybita bo dalej nic nie wiadomo dziewczyny. Tydzień temu pęcherzyk miał 0,8 mm, dziś 1,2 mm więc rośnie powoli, jak dał pod jakimś kątem to mówi że dostrzega "zarysy" ciałka żółtego. Mówił że niby to 6+6 ale jeżeli to było od spóźnionego okresu to może być dopiero ok 5 bo czasami mi się spóźniał z a czasem nie. Najpierw chciał mnie jutro wziąść na zabieg, ale zrobił USG jeszcze raz i mówi że dostrzegł te zarysy ciałka i żebyśmy poczekali do kolejnej środy, a jak wtedy nic to w czwartek mnie weźmie na zabieg, ale żebym była dobrej myśli, bo pęcherzyk się robi jednorodny.. eh, moim jedynym marzeniem było dziś dowiedzieć się na tak albo na nie , a nie czekać dalej, eh .
Przykro to słyszeć. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🤞 🤞 🤞
 
Do góry