reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witam się i ja pierwszy raz :) @milla01 mnie kojarzy z innego wątku. Dopiero dziś odwazylam się napisac bo byłam dziś na wizycie. Bąbel rośnie. Ulga ogromna. Więcej o sobie z chęcią opowiem na wątku prywatnym, tutaj niestety mam obawy. Proszę o dopisanie. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Zobacz załącznik 1359700
Witaj❤️
 
A 10+0 to nie za wcześnie na NIPT? U mnie mówili,ze 10+4 to najwcześniej jak można,w razie minimalnego przesunięcia,bo koniecznie musi być skończony 10tc
Mi powiedzieli że od 9+0, ale najlepiej w okolicach 10 tc. Zastanawiali się, ale ciąża wyszła starsza i zrobili. Jak nie wyjdzie wynik to powtórzą za darmo [emoji3526]
 
Witam się i ja pierwszy raz :) @milla01 mnie kojarzy z innego wątku. Dopiero dziś odwazylam się napisac bo byłam dziś na wizycie. Bąbel rośnie. Ulga ogromna. Więcej o sobie z chęcią opowiem na wątku prywatnym, tutaj niestety mam obawy. Proszę o dopisanie. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Zobacz załącznik 1359700
Cudna dzidzia 🥰 Który to tydzień ?
 
Witam się i ja pierwszy raz :) @milla01 mnie kojarzy z innego wątku. Dopiero dziś odwazylam się napisac bo byłam dziś na wizycie. Bąbel rośnie. Ulga ogromna. Więcej o sobie z chęcią opowiem na wątku prywatnym, tutaj niestety mam obawy. Proszę o dopisanie. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Zobacz załącznik 1359700
Ale te zdjecia są super! Witamy 😊
 
Zależy jaka kto ma sytuację, kto ma ryzyko zachorowania (w sensie kontakt z innymi). Ja mam taki zawód,że mam ciągły kontakt z ludźmi i staram się nie ściągać maseczki,dezynfekować ręce itd. Niestety nie mogę pójść na L4 w tym momencie. Poza tym dobrze się czuję (poza strasznymi mdlosciami). Jak masz się jednak narażać,to przy tylu zachorowaniach trzeba rozważyć,czy nie lepiej siedzieć w domu.
moja lekarka powiedziala,ze absolutnie nie moge pracować.Poki co dala mi zwolnienie l4,a pozniej pomyslimy o zakazie pracy.
 
reklama
Do góry