reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Jak sytuacja u ciebie uspokoiło się krwawienie
Sporadyczne plamienia, pojawił się 1 skrzep i leżę cały czas. Szukamy ubezpieczenia zdrowotnego. Okazuje się że jest problem gdyż nie pracuje i nawet nie zaczęłam. U męża Nie podpinają rodziny weźmie dodatkowe aby mógł nas mieć w swoim ubezpieczeniu. Co do plamienia myślę pozytywnie , będzie przykro jeśli się nie uda wierzę, że się uda a to spowodowane przemęczeniem związanym z przeprowadzką. Dziękuję za troskę ❤❤❤❤
 
reklama
Dla mnie to kosmos. A z czasem przepaść…nie wiem jak oni się dogadają 😳

Ja mam syna z poprzedniego związku, w lutym kończy 14 lat. No fakt, przepaść, ale myślę o tym tak, że kiedyś będzie ten starszy brat, który doradzi, pomoże. A teraz wiadomo, z jednej strony kręci trochę nosem, bo nastolatek w okresie dojrzewania, ale z drugiej strony przebąkuje, że na spacery chętnie będzie chodził 😂. Może sam trochę wypracuje swój instynkt rodzicielski na przyszłość.
 
Sporadyczne plamienia, pojawił się 1 skrzep i leżę cały czas. Szukamy ubezpieczenia zdrowotnego. Okazuje się że jest problem gdyż nie pracuje i nawet nie zaczęłam. U męża Nie podpinają rodziny weźmie dodatkowe aby mógł nas mieć w swoim ubezpieczeniu. Co do plamienia myślę pozytywnie , będzie przykro jeśli się nie uda wierzę, że się uda a to spowodowane przemęczeniem związanym z przeprowadzką. Dziękuję za troskę ❤❤❤❤

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Daj znać jak Ci się uda dorwać lekarza.
 
Ja mam syna z poprzedniego związku, w lutym kończy 14 lat. No fakt, przepaść, ale myślę o tym tak, że kiedyś będzie ten starszy brat, który doradzi, pomoże. A teraz wiadomo, z jednej strony kręci trochę nosem, bo nastolatek w okresie dojrzewania, ale z drugiej strony przebąkuje, że na spacery chętnie będzie chodził 😂. Może sam trochę wypracuje swój instynkt rodzicielski na przyszłość.
Myślę, że tak duża różnica może być dla nastolatka dobrym doświadczeniem, może to mu pomoże w dorosłym życiu być dobrym tatą? U nas będzie różnica 15 i 9 lat 😉
 
Myślę, że tak duża różnica może być dla nastolatka dobrym doświadczeniem, może to mu pomoże w dorosłym życiu być dobrym tatą? U nas będzie różnica 15 i 9 lat 😉

Dokładnie tak myślę. Choć może też na początku spowodować reakcję "nigdy nie chcę mieć dzieci" 😂. Ale doświadczenia będą mieć zacne.
 
Ojejku, super, bardzo mnie pocieszyła twoja wiadomość! Teraz będę lepszej myśli :) I ciąża pojedyńcza czy jednak combo? :)

Myśl o sobie i dziecku, a nie o tym co będzie. Wiem, brzmi trochę dziwnie, ale w poprzedniej ciąży którą straciłam myślałam podobnie, trochę inne względy miałam na myśli. Ale lekarz mimo wszystko wysłał mnie odrazu na L4, mimo że chciałam jeszcze trochę popracować i teraz się cieszę, bo bym się zastanawiała a co gdybym poszła wcześniej...? Ale rozumiem obawy o to co będzie później. Za to dziewczyna odemnie z rodziny wogóle o tym nie myślała, pracowała chyba pierwszy miesiąc i też poszła odrazu na L4 nie myśląc czy wogóle jakieś pieniądze dostanie, i co? I nawet jej pomagali pozałatwiać wszystko tak żeby było dobrze i na nią nadal czekają. Także różnie może być :)
Pojedyncza 😛
 
reklama
U mnie będzie różnica co dwa lata, trójka dzieci jak się uda.
Czuje jakiś niepokój ostatnio, a wizyta dopiero za dwa tygodnie. Mam objawy typu mdłosci, zgaga i ból brzucha ale mimo wszystko boję się że skończy się ta ciąża tak jak poprzednia. Wtedy też beta ładnie rosła na poczatku, byl zarodek więc myślałam że wszystko będzie dobrze. Może uda mi się umówić gdzieś szybciej na usg.
 
Do góry