reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny jak śpicie? U mnie jest tragedia, śpię ciągiem 2 góra 3h i zaczynam się budzić co 0,5-1h, zmuszam się żeby przysypiać dalej ale po 5-6 takiego przerywanego snu już dalej nie mogę. W efekcie całe dnie jestem zmęczona a w nocy znowu to samo...
Ja o dziwo mimo stresów i czujnego snu z zeszłego tygodnia, w weekend spałam jak zabita :D Wczoraj sprawdziłam wyniki genetyczne i oto jest: Wykazano obecność mutacji A1298C w obu allelach genu MTHFR w układzie homozygotycznym (Nie wykazano obecności mutacji C677T ). Skontaktowałam się z lekarką, zwiększyła mi dawke luteiny, dodała acard i actifolin. Dziewczyny czy , któraś ma akurat tą mutację? ja straciłam 2 ciąże mimo młodego wieku i zdrowia jak koń więc szukałam głebiej przyczyn
 
reklama
Cześć dziewczyny, można jeszcze się przyłączyć?
Jestem mamą 3latka, który pojawił się podczas 7 letniej przygody z in vitro. Bardo chciałam, by miał rodzeństwo, ale nie wychodziło. Jeszcze grudniu ostatni transfer i nic. A w styczniu 🤭🤭🤭 naturalna ciąża. A ja już przestałam wierzyć, ze z sexu mogą by być 😂. No w każdym razie termin tak mniej więcej 10 października.
 
Cześć dziewczyny, można jeszcze się przyłączyć?
Jestem mamą 3latka, który pojawił się podczas 7 letniej przygody z in vitro. Bardo chciałam, by miał rodzeństwo, ale nie wychodziło. Jeszcze grudniu ostatni transfer i nic. A w styczniu 🤭🤭🤭 naturalna ciąża. A ja już przestałam wierzyć, ze z sexu mogą by być 😂. No w każdym razie termin tak mniej więcej 10 października.
Witamy serdecznie 😊 ale musiałaś mieć niespodziankę😗
 
Wiem co czujesz. Ja dziś o 13 mam wizytę i już nie mogę się doczekać, a przy okazji bardzo się denerwuje.
W pierwszej ciąży też żyłam siebie w cudownej nieświadomości że coś może nić źle, nie wiedziałam co oto badanie progesteronu czy poziomu HCG, nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak USG pierwszego terumestu. Wtedy w najgorszych koszmarach nie zakładam że późniejsze ciążę nie będą tak proste.

A tak na marginesie to z tymi plamieniami to u nas jakaś plaga 🙁
Dziękuję za zrozumienie 😘

Dużo zdrówka i cierpliwości dla każdej z nas i trzymam kciuki za pomyślne wizyty 💕
 
Jezu dziewczyny padnę dzisiaj na zawał … mam o 14 wizytę i normalnie już mi żołądek skręca od stresu … stresuje się bo wczoraj dostałam plamienia .. na szczęście brązowe i skąpe .. do tego kłują mnie jajniki albo sobie już wkręcam … ostatnio na usg byłam za wcześnie i nie było nawet pęcherzyka wiec cholernie się boje przed wizyta .. czy wszystko ok
 
Część dziewczyny, czy mogę dołączyć? Dzisiaj rano test, ale z drugiego moczu pozytywny. Jestem już mamą 7 latki i 5 latka. To będzie 3 dziecko na pokładzie. 2 cykl starań okazał się owocny. Lekarza mam na 28.02. nie ukrywam stres i niepokój co to będzie jest. Ciekawe jak mąż zareaguje na walentynkę 🥰 zawsze mam taki cień cienia. Nie zdziwiło mnie to że taka blada kreska. Powtórzę jutro z 1 moczu.
 

Załączniki

  • IMG_20220214_083143612.jpg
    IMG_20220214_083143612.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 60
Jezu dziewczyny padnę dzisiaj na zawał … mam o 14 wizytę i normalnie już mi żołądek skręca od stresu … stresuje się bo wczoraj dostałam plamienia .. na szczęście brązowe i skąpe .. do tego kłują mnie jajniki albo sobie już wkręcam … ostatnio na usg byłam za wcześnie i nie było nawet pęcherzyka wiec cholernie się boje przed wizyta .. czy wszystko ok
Jak ja cię doskonale rozumiem, ja mam wizytę o 13 i też co chwilę patrzę na zegarek,a jak na złość czas mi się dziś dłuży...
 
reklama
Do góry