reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Jezu dziewczyny padnę dzisiaj na zawał … mam o 14 wizytę i normalnie już mi żołądek skręca od stresu … stresuje się bo wczoraj dostałam plamienia .. na szczęście brązowe i skąpe .. do tego kłują mnie jajniki albo sobie już wkręcam … ostatnio na usg byłam za wcześnie i nie było nawet pęcherzyka wiec cholernie się boje przed wizyta .. czy wszystko ok
Brązowe plamienia to podobno nic złego, także głowa do góry! Co do kłucia jajnika dla mnie to jest oznaką ciąży, za pierwszym razem właśnie po kłuciu jajnika wiedziałam że to ciąża :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przez cały weekend byłam nieobecna, ale już wracam! Musiałam sporo nadrobić 🙈
Trzymam mocno kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, czekam na pierwsze fotki ☺️ U mnie zaczęły się bóle piersi i zaparcia 🥺 chodzę wzdeta cały czas 🤷🏼‍♀️ A poza tym bez mdłości i większej senności 😊
Ja mam zamiar powiedzieć rodzicom pod koniec tego miesiąca i wtedy tez już będziemy mówić ogólnie, bo od marca planuje iść na zwolnienie 😊
Ciesze się, ze coraz więcej nas się tutaj robi ❤️
Miłych Walentynek kochane!
 
Cześć dziewczyny! Przez cały weekend byłam nieobecna, ale już wracam! Musiałam sporo nadrobić 🙈
Trzymam mocno kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, czekam na pierwsze fotki ☺️ U mnie zaczęły się bóle piersi i zaparcia 🥺 chodzę wzdeta cały czas 🤷🏼‍♀️ A poza tym bez mdłości i większej senności 😊
Ja mam zamiar powiedzieć rodzicom pod koniec tego miesiąca i wtedy tez już będziemy mówić ogólnie, bo od marca planuje iść na zwolnienie 😊
Ciesze się, ze coraz więcej nas się tutaj robi ❤️
Miłych Walentynek kochane!
Nawzajem! ja na walentynki zyczę sobie tylko zdrowej, dobrze rozwijającej się walentynki :D
 
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
 
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Ja przy becie 383 miałam taką kreseczkę beta zrobiona dzień przed spodziewana @
 

Załączniki

  • IMG_20220125_044930~2.jpg
    IMG_20220125_044930~2.jpg
    696,7 KB · Wyświetleń: 50
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Aha i nie sugeruje się intensywnością kreski, testy różnie się wybarwiają 😉
 
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Ja tez ostatnia @ 15.01. mam słaba kreskę dzisiaj rano, ale nie z pierwszego moczu. To moja 3 ciąża. Zawsze miałam takie blade kreski, a ciąże rozwijały się dobrze. Liczę że i tym razem będzie wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry