reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wczoraj wymiotowałam raz. Ale tak, że aż żółcią wymiotowałam. Dzis rano zjadłam jogurt naturalny i znowu boli... no i dziś caly czas śpię.. może sprobuje z tym mleczkiem, może troche pomoże
Na żołądek na pewno siemie pomogloby ale trzeba systematycznie
Gaviskon okropny ale pomaga
Ja tez wlasnie żółcià wymiotowalam.
Wspolczuje z calego serca.
 
reklama
Większe dawki to znaczy ??? Mi lekarka zapisała 200 mg
Kurde wiesz co tu jedna z dziewczyn pisała kiedyś że nawet i 300 przepisują lekarze w zależności jaka sytuacja. A bierzesz też jakieś gotowce(multiwitaminy) bo tam też jest Q10 i może się sumie okaże się że dużo bierzesz też już.
 
Kurde wiesz co tu jedna z dziewczyn pisała kiedyś że nawet i 300 przepisują lekarze w zależności jaka sytuacja. A bierzesz też jakieś gotowce(multiwitaminy) bo tam też jest Q10 i może się sumie okaże się że dużo bierzesz też już.
Ja nic nie biorę biorę tylko d3 i kwas foliowy
 
Ja już dawno badalam i miałam niedobor
No to tu już powinny duże dawki wchodzić wiesz ja Cu nie poradzę konkretnie ale jak Style ja pisze też że właśnie już takie uderzeniowe rzeźby jednak tę witaminę wprowadzić na wyższy level.
A kwas foliowy też badałaś? I tutaj się na tym nie znam a dziewczyny podpowiedzą niektóre muszą brać metylowany inne nie. Ja np. mogę zwykły suplementowac.
Rozumiem że teraz skupiasz się na suplementach dlatego tak drążysz ten temat tak? Jak my zaczęliśmy suplementację i zaczęłam komplementował te witaminy to okazało się że mamy cały karton tego - tylko że chodziło bardziej o mojego męża i nawet kupiliśmy takie pojemniczki na leki z podziałką co kiedy brać. No to mój jak to zobaczył mówi że poczuł się staro😂😂
Ale spełnia swoją funkcję i raz w tygodniu rozkłada sobie leki w pudełka. Wariactwo.
 
reklama
@Sherlook jak mąż się czuje?
Chyba rzeczywiscie pojde do apteki po siemie.. jak ma pomoc to sprobuje wszystkiego byle by maluchowi nie zaszkodzic..
A jak to jest z tym siemię lnianym? Ja codziennie miele i pije dla zdrowotności 😁 ale czytałam, że mielone jest niewskazane dla kobiet w ciąży.

Wiem, że ten kisiel (czyli nie mielony) jest ok na zaparcia w ciąży, ale z kolei mielony już nie do końca. Ktoś coś wie na ten temat?
 
Do góry